15
new stories - click to show

Kateřina Hůlová

Related to

Pečují o sourozence, zanedbávají školu. Ztracená výuka bude stát Česko miliardy korun

3.May » Aktuálně.cz
Zavřené školy během pandemie mohou vést k tomu, že v Česku nedokončí základní vzdělání ještě větší počet dětí než v předchozích letech.

Fotky: Předvolební tvář Středočeského kraje. Rozbité cesty a sociální problémy

24.September » Seznam Zprávy
Redakce Seznam Zpráv před blížícími se krajskými volbami mapuje v seriálu Účet za hejtmanem, jak se politikům podařilo za čtyři roky ve funkci hejtmana změnit svůj region. Podívejte se s námi do Středočeského kraje.

Pro dítě voda s moukou místo sunaru. I to je realita za hranicemi Prahy

23.September » Seznam Zprávy
Středočeský kraj se stal místem, kde lidé z metropole ve velkém shání levnější bydlení. To sebou přináší rozbité cesty z věčného dojíždění i sociální problémy. Nejen toto popisuje další díl volebního seriálu Účet za hejtmanem.

LEGO podporuje děti a rodiny, které zasáhla koronavirová krize

16.June » Kladenské listy
V době, kdy je celá planeta zasažena situací způsobenou onemocněním COVID-19, dánský výrobce hraček prostřednictvím své nadace LEGO Foundation posílá mimořádnou finanční i produktovou podporu dětem po celém světě. Její část míří i na Kladensko, kd...

Rodinám offline nabízí pomoc Člověk v tísni

Zhruba od poloviny března, kdy byl kvůli šíření nového typu koronaviru způsobující nemoc Covid-19 vyhlášen nouzový stav, jsou uzavřené školy. Ty se postupně sice otevírají, ale někteří rodiče své dítě do školy poslat nechtějí. Děti se tak budou i ...

Žít ve špíně nebudeme. Stát nás donutí zabíjet, zoufají si muži na ulici a viní stát

11.October » Aktuálně.cz
Muži žili spokojený život na ubytovně, kterou však náhle její majitel zavřel. Poprvé tak skončili na ulici, ze které se nemohou dostat.

Život ve špíně a se štěnicemi. O pokoje bez záchodu a kuchyně je i za 15 tisíc zájem

26.August » Aktuálně.cz
Na jedenáct měsíců na ubytovně se svými dětmi nevzpomíná v dobrém. Strašně jsem se styděla, říká žena, která o své životní zkušenosti promluvila.

Do Kladna se stěhuje 30 sociálně vyloučených rodin, budou mít jeden záchod na patro

8.April » Aktuálně.cz
Kvůli bezdoplatkové zóně skončila ubytovna v Libušíně. Většina rodin nyní míří do Kladna, do leckdy nevyhovujících objektů.

Tato informační stránka o Kateřina Hůlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Hůlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes