15
new stories - click to show

Vítězslav Ilko

Related to

Školy letos už podruhé přivítají prvňáčky

Ve středu se mají vrátit do lavic žáci 1. a 2. tříd. Podle ředitelů, které Deník oslovil, už se na to těší žáci, učitelé i rodiče. Na Českobudějovicku se dokonce v Jílovicích budou smět vrátit do lavic i třeťáci. Učitelé oceňují i úsilí rodičů při...

Střední školy čeká výuka na dálku, druhý stupeň základek střídání

Praktická výuka by měla na středních školách i na jihu Čech zůstat zachována. První stupně základek jsou beze změn, zatím.

Co se děje v jihočeské ČSSD?

25.November » Jihočeské týdeníky
JIŽNÍ ČECHY – O víkendu vzbudila pozornost nominační konference budějovické organizace ČSSD, která stejně jako krumlovská o pár dní dříve navrhla do čela budoucí kandidátky pro krajské volby 2020 současnou hejtmanku Ivanu Stráskou. Rozruch nastal ...

Sociální demokraté na Budějovicku chtějí jako lídra Ivanu Stráskou

V Hluboké nad Vltavou se v sobotu konala okresní konference České strany sociálně demokratické (ČSSD) za Českobudějovicko. Rozhodovala o nominacích na kandidátku pro krajské volby, které se chystají příští rok na podzim.

Tato informační stránka o Vítězslav Ilko zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vítězslav Ilko" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes