Hana Imlaufová

Related to

Marek Orko Vácha: Papež je v tom s námi a věřím, že Bůh je v tom taky s námi

26.March » Rádio Proglas
„Není mše svatá, není předvelikonoční svátost smíření, nejsou spolča, různé modlitby mládeže. Všechny tyto věci jsou najednou pryč a my se učíme žít s Bohem takříkajíc na vlastní pěst,“ říká kněz a biolog Marek Orko Vácha. Na Proglasu jsme s ním m...

Přednostka Ústavu ochrany a podpory zdraví: Na prvním místě je izolace

25.March » Rádio Proglas
O naše zdraví a zdraví našich blízkých se v těchto dnech strachujeme více než obvykle. Snažíme se pečlivě dodržovat všechna hygienická pravidla a neohrožovat ostatní. Jak to zvládat co nejlépe? Na to jsme se ptali přednostky Ústavu ochrany a podpo...

Do dobrovolnické databáze Masarykovy univerzity se přihlásilo na 3000 lidí

25.March » Rádio Proglas
V den vyhlášení nouzového stavu spustila Masarykova univerzita databázi, do které se dosud přihlásilo na 3000 dobrovolníků. Poskytují pomoc jak jednotlivcům, tak institucím, sdělila koordinátorka projektu Barbora Leskovjanová.

Hana Imlaufová: Tento čas je velikou výzvou pro rodiny

24.March » Rádio Proglas
Máte doma děti předškolního věku a nevíte, jak s nimi mluvit o současné situaci? Odpovědi na otázky, které si možná kladete i vy, jsme v dopoledním vysílání hledali s Hanou Imlaufovou z Křesťanské pedagogicko-psychologické poradny v Praze.

Když nás rozdělí dálka

Také si někdy voláte s dětmi či vnuky přes Skype? Bezradnost z neznámé techniky střídá radost z obrazu „tváří v tvář“. Technika pomáhá držet rodinné vazby i tehdy, když generace žijí odděleně.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Hana Imlaufová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Imlaufová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes