Fritz Indra

Related to

Dění v Nizozemsku ukazuje, co nastane v celé Evropě, až EU přitlačí na elektromobily

9.October » Autoforum.cz
Nizozemsko je po Norsku druhou zemí Evropy, která enormním způsobem tlačí na rozvoj elektrické mobility. Výsledek? Prodeje nových aut letí dolů, zatímco odbyt ojetin rychle stoupá, jak varovali experti. (Petr Prokopec)

Profesor varuje před elektromobilitou

18.July » iUHLI.cz
Německý profesor Fritz Indra tvrdí, že Čína tahá v otázce elektromobility Evropu za nos a předpovídá comeback dieselových technologií.

Kritik elektromobilů se opřel do plug-in hybridů a čeká renesanci dieselů

15.July » Auto iDNES.cz
Profesor Fritz Indra patří k největším kritikům elektromobility. Tvrdí, že Čína tahá Evropu za nos a předpovídá comeback dieselových technologií. Podle jeho názoru je ovšem nutné konstruovat jednodušší motory než dosud. Další články k tématu: Krit...

Inženýr je dnes jako nácek. Politici nezodpovědně trápí auta, říká Holger Douglas

2.February » Echo24.cz
Soudě podle zpráv posledních měsíců a týdnů se nad klasickým automobilem stahují mraky. Švédská vláda zvažuje zákaz prodeje nových aut se spalovacím motorem od roku 2030. Zákazy vjezdu pro „špinavé“ diesely avizovaly radnice v Paříži, Madridu, Kod...

Tato informační stránka o Fritz Indra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fritz Indra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes