15
new stories - click to show

Richard Jahoda

Related to

Zaměstnanecké akciové programy – se zaměřením na praktickou aplikaci

12.October » grinex.cz
Chtěli bychom Vás upozornit na náš další seminář, který se koná 20.10.2021 pod záštitou vzdělávací společnosti 1. VOX a.s. .

Richard Jahoda o převodních cenách

16.June » grinex.cz
Další téma, na které se náš řídící partner a daňový poradce Richard Jahoda zaměřil, jsou převodní ceny. Co to vlastně jsou převodní ceny? Koho se tyto ceny týkají? A proč tato oblast leží v žaludku správci daně? Odpovědi nejen na tyto otázky nalez...

Richard Jahoda o evidenci skutečných majitelů

1.June » grinex.cz
Vše podstatné, co byste měli vědět o evidenci skutečných majitelů, se dozvíte v dalším rozhovoru s našim řídícím partnerem a daňovým poradcem Richardem Jahodou.

Richard Jahoda o zaměstnaneckých akciových programech

12.May » grinex.cz
Zvažujete, jakým způsobem pozitivně motivovat klíčové zaměstnance? Poslechněte si rozhovor s našim řídícím partnerem a daňovým poradcem Richardem Jahodou o zaměstnaneckých akciových programech.

Richard Jahoda o digitální dani

4.May » grinex.cz
Facebook a Google, nejznámější společnosti spojované s digitální daní, všichni známe. Ale co to vlastně ta digitální daň je? Co upravuje a na koho se vztahuje? Odpovědi najdete v dalším krátkém rozhovoru s našim řídícím partnerem a daňovým poradce...

Richard Jahoda o DPH

27.April » grinex.cz
DPH - daň plnou nástrah a záludností, kterou nemáte jen povinnost zaplatit, ale ručíte i za to, že jí odvede Váš obchodní partner, rozebral ve svém novém rozhovoru náš řídící partner a daňový poradce Richard Jahoda.

Převodní ceny

23.April » grinex.cz
Podle tiskové zprávy Ministerstva financí a Finanční správy z dnešního dne provedla Finanční správa v letech 2014 až 2019 více než 2 tisíce kontrol převodních cen mezi spojenými osobami.

Richard Jahoda o daňových rájích

20.April » grinex.cz
Jsou daňové ráje využívané pouze kvůli úsporám na daních? Jaké výhody a nevýhody jsou s nimi spojeny? Richard Jahoda, daňový poradce a řídící partner naší společnosti ve svém dalším rozhovoru odpovídá právě na tyto otázky.

Richard Jahoda o snižování daňové povinnosti

13.April » grinex.cz
Téma snižování daňové povinnosti je určitě velmi zajímavé pro všechny podnikatele. Na co se zaměřit a na co si dát pozor? Richard Jahoda , daňový poradce a řídící partner naší společnosti, se ve svém dalším rozhovoru věnuje právě tomuto tématu.

Richard Jahoda o švarcsystému

6.April » grinex.cz
Zajímá vás, co je to švarcsystém, a chcete vědět, jak se vyvarovat problémům? Náš řídící partner Richard Jahoda v 5 minutách shrnuje to nejdůležitější, co se švarcsystému týče.

Proč se stát digitální firmou?

21.March » grinex.cz
Odpověď je jednoduchá. Firmy, kterým se to nepovede, budou postupně ztrácet konkurenceschopnost až skončí buď krachem, nebo budou navždy živořit na okraji trhu.

Morning for Business – Moderní systém odměňování

3.March » grinex.cz
Chtěli bychom Vás upozornit na náš další webinář, který se koná pod záštitou Jihočeské hospodářské komory.
Alena Schillerová - Česká právnička
Václav Moravec - Český redaktor a moderátor
Miloš Zeman - Prezident ČR
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO
KSČM - Levicová politická strana

Tato informační stránka o Richard Jahoda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Jahoda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes