Karel Janák Český režisér

Vztahuje se k


Články

Harlej se vítězně vrátil do Lucerny

16.října » MusicWeb.cz
Do třetice všeho dobrého, řekli si hudebníci kolem Tondy Rauera a na třetí štaci se vrátili do pražské Lucerny. Skupina Harlej, bývalá Mekka československých kapel všech žánrů, se možná už přežila, ale určitý nádech prestiže ještě pořád má. A i na...

VIDEO: Žilková, Geislerová, Písařík na plac. Filmaři obsadili Pardubice

14.října » iRegiony Impuls
Autor komedie Snowboarďáci Karel Janák připravuje film LOVEní, který se natáčí výhradně v Pardubicích. Do kin půjde 8. března. Hlavní roli nešťastnice Elišky, které utekl od oltáře nastávající, svěřil Ester Geislerové. Sekundují ji Veronika Žilkov...

VIDEO: Žilková, Geislerová, Písařík na plac. Filmaři obsadili Pardubice

14.října » iDNES.cz
Autor komedie Snowboarďáci Karel Janák připravuje film LOVEní, který se natáčí výhradně v Pardubicích. Do kin půjde 8. března. Hlavní roli nešťastnice Elišky, které utekl od oltáře nastávající, svěřil Ester Geislerové. Sekundují ji Veronika Žilkov...

V ulicích Pardubic vzniká nová komedie LOVEní

11.října » Orlický deník
Pardubice - Dostihové závodiště, třída Míru, Tyršovy sady nebo zámek. Tady, ale i na dalších místech v Pardubicích, se natáčí nová romantická komedie LOVEní od režiséra Karla Janáka, tvůrce filmu Snowboarďáci.

Ester Geislerová hledá v Pardubicích lásku

10.října » ČRo Pardubice
Na Třídě Míru se ve středu objevil Jakub Prachař, Veronika Žilková, Martin Písařík a především Ester Geislerová. Režisér Karel Janák, autor komedie Snowboarďáci, začal totiž v Pardubicích natáčet filmovou komedii LOVEní.

Ester Geislerová hledá lásku

9.října » Novinky.cz
Režisér Karel Janák začal točit romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem a Veronikou Žilkovou v hlavních rolích. Film, který se bude natáčet do konce října, půjde do kin se sloganem „Hledá se láska, zn. Spěchá“ na jaře 2019.

Ester Geislerová natáčí s Karlem Janákem komedii LOVEní

8.října » ČeskéNoviny.cz
Praha - Režisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou v hlavní roli. Poslední klapka padne 1. listopadu. Do kin bude film se sloganem "Hledá se láska,...

Karel Janák naváže na letošní sci-fi romantickou komedií "LOVEní"

8.října » Týden.cz
Režisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou v hlavní roli. Poslední klapka padne 1. listopadu. Do kin bude film se sloganem "Hledá se láska, zn. spěchá" na jaře příštího roku.

Veronika Žilková už není blond: Kvůli novému filmu zrezivěla

5.října » Aha!
V maskérně strávila snad tři hodiny! Kvůli natáčení nového filmu Lovení musela říct Veronika Žilková (56) sbohem svojí blond hřívě. Režisér Karel Janák (48) byl neoblomný a udělal z ní ohnivou zrzku.

Žena, 35 let, single. Co má dělat, aby jí takzvaně neujel vlak?

5.října » Kinobox.cz
Režisér Karel Janák začal natáčet romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem nebo Veronikou Žilkovou v hlavních rolích. Do kin půjde film se sloganem „Hledá se láska, Zn. Spěchá“ už na jaře 2019.

Tato informační stránka o Karel Janák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Janák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes