15
new stories - click to show

Karel Janák Český režisér

Related to


Stories

Bývalka Felixe Slováčka mladšího předvedla obří dekolt: S tímhle fešákem herečka už tři roky randí

10.April » Super.cz
V Divadle Radka Brzobohatého proběhla dlouho očekáváná premiéra britské komedie roku 2019 Jsem doma, zlato!. Publikum bylo nadšené a herce přišli na představení oceněné mohutným potleskem podpořit i jejich nejbližší.

Nejvtipnější slovenská boubelka Petra Polnišová: Co v soukromí dělá s obličejem, aby nemusela na botox?

31.March » Lifee.cz
Herečku Petru Polnišovou (46) mohou čeští diváci znát z úspěšné komedie Karla Janáka Cuky a Luky, která vychází ze skečů v té době velmi populárních na Slovensku. Petra je nicméně známá také svojí hladkou a mladistvou pletí, již si, jak prozradila w…

Režisér Snowboarďáků s manželkou chtěli prodat byt: Místo toho jej poskytli ukrajinské rodině

30.March » Super.cz
S herečkou a principálkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou jsme se setkali hlavně kvůli novému představení Jsem doma, zlato, který se začne 8. dubna na její scéně uvádět. Probrali jsme ale i pomoc Ukrajincům, do které se sama aktivně za…

Kadeřávková, Špetlíková, Révai a další: Kdo vyvedl na premiéru nového filmu své polovičky?

27.March » Super.cz
Čtvrteční premiéru nové česko-slovenské komedie si nenechala ujít řada známých tváří. Na slavnostní uvedení snímku Známí neznámí měly pozvané celebrity dorazit ve velké večerní a některé z nich daný dress code opravdu dodržely. A to dokonce ruku v r…

Svatební inspirace podle celebrit: Karel Janák hledal nevěstu GPSkou, Josef Vágner raději odletěl do Řecka

17.March » Lifee.cz
S příchodem romantických jarních měsíců se pomalu dostávají ke slovu svatby. Jak svůj velký den pojaly vybrané známé tváře? Kdo hledal unesenou nevěstu za pomoci GPS, jak vypadal svatební dort zpěváka Bohouše Josefa či šperky Terezy Kerndlové? A kdo…

Tuhle krásku má doma režisér Karel Janák! Goščíková ukázala perfektní postavičku

4.March » Blesk.cz
Herečka, divadelní principálka a manželka režiséra Karla Janáka (51) Romana Goščíková (39) se má čím chlubit! Pohledná brunetka předvedla dva roky po porodu postavu v bikinách –⁠ a vypadá fantasticky!

Manželka režiséra Snowboarďáků dva roky po porodu: V bikinách ukázala postavičku jako dvacítka

2.March » Super.cz
Žádné drastické diety prý nedržela, ale postavu má lepší než jako mladá holka. Manželka režiséra Karla Janáka, herečka a divadelní principálka Romana Goščíková, se dva roky po narození syna Ondráška nemusí stydět ukázat v bikinách.

Režisér komplikované štědrovečerní pohádky chystá seriál: Jeho žena se do něj obsadila sama

1.January » Super.cz
S manželem mají na rok 2022 velké plány. Herečka a divadelní principálka Romana Goščíková s režisérem Karlem Janákem, který naposledy stál za štědrovečerní pohádkou Jak si nevzít princeznu, dokonce společně chystají i seriál.

Štědrovečerní pohádka na televizní obrazovce: Jak si nevzít princeznu

31.December » KINOTIP2.cz
Co by to bylo za Štědrý den, kdyby chyběla nová česká pohádka? Dočkali jsme se jí i letos a už posedmé ji pro tento slavnostní den připravil režisér Karel Janák podle scénáře Petra Hudského.

Tajemství pohádkových kouzel: V pohádce S čerty nejsou žerty hořelo!

30.December » Aha!
Ohnivé peklo před kamerou i mimo ni! O tom, že zahrávat si s ohněm není legrace, se na vlastní kůži přesvědčil nejen režisér pohádky s Čerty nejsou žerty Hynek Bočan (83). Ohnivé plameny olizovaly i samotného Lucifera v podání Karla Heřmánka (74).

Jak si nevzít princeznu: V nové pohádce je Janžurová za popletenou sudičku

28.December » Šíp
Herečka Iva Janžurová neodolala. Jak přiznala, nabídku zahrát si v pohádce Karla Janáka Jak si nevzít princeznu, která se na obrazovkách objeví na Štědrý den, přijala s chutí a ráda.

Nedostatek bytů? FINEP připravuje v Praze řadu nových projektů!

27.December » Gabrielle.cz
V současné době je v metropoli kritický nedostatek nových bytů, ale zdá se, že se blýská na lepší časy. Úspěšná developerská společnost FINEP sází na rozšíření dosavadních projektů, ale také na zcela nové, které nabídnou řadu možností pro vlastní by…

Tato informační stránka o Karel Janák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Janák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes