Michaela Janečková

Vztahuje se k

Poválečná architektura nebyla socialistickým bludem

22.ledna » Artalk.cz
Výstavu (nejen) o kolektivním bydlení, kterou připravili pro Muzeum umění Olomouc Hubert Guzik a Lenka Kužvartová, komentuje ve svém příspěvku teoretička architektury Michaela Janečková. Autoři výstavy zvolili mobilní formát instalace, který bude ...

Za rok dvě stovky bytů. Na sídlišti Solidarita lili panely přímo na místě

28.listopadu » Bleskově.cz
Solidarita je nejstarším sídlištěm v Praze. Historii, příběh a také sociologická data Solidarity přiblížila architektka Michaela Janečková.

Na sídlištích bydlí méně lidí. To se změní

16.října » Deník.cz
/INFOGRAFIKA/ I když obyvatel sídlišť v posledních letech ubývá, pověst panelákového bydlení se zase začíná lepšit. Důvodem je mimo jiné vysoká cena bytů v novostavbách.

Ocenění pro student architektury GoRo získala studentka z Mexika

2.června » Praha 7
Ve středu proběhlo na radnici Prahy 7 vyhlášení cen GoRo pro nejlepší studenty architektury a architektonické studio. Porota ve složení Adam Gebrian, Michaela Janečková a David Kraus ocenila studentku Mariu Luu Orozco z Mexika a architektonické st...

Zpátky na koně! Gymnastika teď letí. Cvičí ji i podnikatel Karel Janeček

18.listopadu » iHNed.cz
Vypněte běžecké pásy, slezte z rotopedů. Pilates je přežitek, box a jóga taky. Teď letí gymnastika. A cvičí ji lidé bez rozdílu věku, vzdělání i výše příjmů. Miroslav Tyrš by zajásal a střihl si jeden parádní výmyk.

Tato informační stránka o Michaela Janečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Janečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes