15
new stories - click to show

Milan Janoch

Related to

Policie je v pohotovosti, dohlíží na zdárný průběh voleb

9.October » QAP.cz
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jsou v plném proudu. Kvůli volbám je v regionu v pohotovosti také policie. Jak vypadala situace po prvním volebním dni?

Volby do Poslanecké sněmovny se blíží, připravují se na ně i energetici

6.October » QAP.cz
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky jsou za dveřmi. K volebním urnám vyrazíme už tento pátek a sobotu. Co dělat, když jste nemocní? A víte, že se na volby připravují i energetici?

MČR v atletice do 22 let hostí o víkendu atletický stadion v Plzni

26.August » QAP.cz
Velká atletická událost je za dveřmi. Mistrovství ČR v atletice do 22 let bude hostit poslední prázdninový víkend Atletický stadion města Plzně ve Skvrňanech. Přinášíme časový harmonogram závodů.

Nebaví Vás čekat? Na čtyřech pobočkách v Plzni se nově objednáte předem

6.July » QAP.cz
Česká pošta spouští od července testovací fázi objednání klientů na pobočky, které jsou vybaveny vyvolávacím systémem. V Plzni bude tato služba poskytována na čtyřech pobočkách.

Předpověď na červenec slibuje průměrné teploty, přeháňky i bouřky

6.July » QAP.cz
Meteorologové vydali předpověď na první prázdninový měsíc. Jedná se o předpověd statistické pravděpodobnosti vývoje teplotních a vlhkostních poměrů na území ČR během nejbližších 4 týdnů.

Otevírací dobu obchodů červencové svátky neomezí

5.July » QAP.cz
Prodloužený víkend pokračuje vlivem dvou státních svátků. Na počátku července slavíme rovnou dva – konkrétně se jedná o 5. červenec a 6. červenec.

Záchranáři bojovali s těžko přístupným terénem v lese, na muže spadl strom

26.June » QAP.cz
Velmi vážná nehoda se stala v sobotu 26. června v brzkých ranních hodinách na Klatovsku. Na muže tam při kácení lesa spadl strom. Zranění si vyžádalo letecký transport do nemocnice.

Sportovní výzva Západočeské univerzity Poděkuj sportem vynesla 78 148 Kč

26.June » QAP.cz
78 147 korun vynesla sportovní výzva Západočeské univerzity Poděkuj sportem, jíž se od 12. dubna do 12. května zúčastnilo na 692 studentů a zaměstnanců ZČU i zaměstnanců FN Plzeň.

MUDr. Tomáš Lebenhart: O očkování

25.June » Ve hvězdách TV
Popisovaná zdravotní témata nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je vždy třeba obrátit se na lékaře. Očkování ano či ne? Na tuto otázku odpovídá lékař Tomáš Lebenhart. “Očkování, které je v naší zem...

Noc kostelů v Plzeňském kraji očima Milana Janocha - FOTOGALERIE

29.May » QAP.cz
Už po třinácté se v pátek 28. května otevřely brány kostelů, chrámů, modliteben, sborů, kapliček a dalších míst při akci Noc kostelů.

Na Domažlicku zasahovala záchranka. Muž spadl při rozebírání střechy

28.May » QAP.cz
V Havlovicích na Domažlicku došlo k pádu muže při rozebírání střešní konstrukce. Muž skončil v nemocnici. Případem se zabývají kriminalisté, ukázalo se, že muž požil alkohol.

DJKT se chystá na otevření, od zítřka spustí prodej vstupenek

18.May » QAP.cz
Divadlo J. K. Tyla v Plzni se chystá po několikaměsíční uzavírce kvůli koronaviru na otevření. Od zítřka, tedy od středy 19. května, startuje také prodej vstupenek. Přinášíme podrobnosti.

Tato informační stránka o Milan Janoch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Janoch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes