15
new stories - click to show

Ondřej Mašek

Related to

Pět reprezentantů v rychlostní kanoistice zabojuje o olympijská místa pro LOH v Tokiu

27.April » sportovnilisty.cz
Týmy pro první mezinárodní soutěže sezony i osmička závodníků, kteří projdou testováním do posádek čtyřkajaků, vzešly z nominačních závodů rychlostních kanoistů v Račicích. Kanoista Martin Fuksa na nich vyhrál všechny disciplíny, do nichž nastoupi...

Liberecké Stereo zaplnily obrazy. Událost si nenechaly ujít desítky návštěvníků

V pátek proběhla vernisáž výstavy CHARactor Ondřeje Maška v libereckém Stereo Cafe. Událost si nenechaly ujít desítky návštěvníků, kteří se mohli pokochat obrazy učitele výtvarného oboru na ZUŠ v Liberci.

Pohoda s rodinkou: Mrkněte, jak si Marek Ztracený užíval výlet po vrcholcích Šumavy

15.April » Super.cz
Marek Ztracený (35) se po návratu z dovolené na ostrově Mauricius a následné nezbytné karanténě pustil nejen do rekonstrukce domu .

Tenhle nádherný prsten Marek Ztracený navlékl své partnerce! Máme exkluzivní fotky zasnoubeného páru

24.February » Super.cz
Tři měsíce měl zpěvák Marek Ztracený (35) jasno v tom, že přítelkyni Marcelu požádá na svém nedělním vyprodaném koncertě v O2 areně o ruku. Věděl o tom jen on a jejich osmiletý syn Mareček.

Dostál byl v Duisburgu na kilometru dominantní, Fuksa dojel druhý

1.June » ČT sport
Kajakář Josef Dostál nedal ani v jedné ze svých jízd na Světovém poháru v Duisburgu nikomu šanci a s převahou vyhrál závod na 1000 metrů, čímž si vylepšil bronzové umístění z úvodní regaty v Poznani. Kanoista Martin Fuksa obsadil na stejně dlouhé ...

Tato informační stránka o Ondřej Mašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Mašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes