15
new stories - click to show

Ondřej Mašek

Related to

Benešovská nemocnice hledá vhodné kandidáty na několik volných pracovních míst

2.February » Benešov
Nemocnice Benešov – Hledáme lékaře na chirurgické oddělení, kontakt: úsek řízení lidských zdrojů pam@hospital-bn.cz nebo lze kontaktovat přímo primáře oddělení MUDr. Ondřeje Maška.

VIDEO: Nohejbalový turnaj v Sepekově ovládl tým Black Burn

SEPEKOV – Nový tým, noví spoluhráči, ale stejný vítěz. Prvenství na sobotním 24. ročníku tradičního nohejbalového turnaje trojic v Sepekově zase po roce vybojoval Martin Filipín a potvrdil tak, že je v kruzích sepekovských sportovců tím nejlepším no…

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV: Památky ožijí v netradičním čase – Hradozámecká noc 2021

Hradozámecká noc v letošním roce proběhne v novém termínu, v noci ze soboty 31. července na neděli 1. srpna. Hlavním centrem dění bude hrad Pernštejn, který v rámci oslav připomene dobu osvícenské šlechty. Pestrý program v netradičním čase si připra…

Celosezónní výstava Ondřeje Maška

26.July » Informuji.cz
Na konci června bude v zahradním pavilónu Markéta zpřístupněna výstava... | Netolice - (2021-07-26 00:00:00 - 2021-09-05 00:00:00)

Pět reprezentantů v rychlostní kanoistice zabojuje o olympijská místa pro LOH v Tokiu

27.April » sportovnilisty.cz
Týmy pro první mezinárodní soutěže sezony i osmička závodníků, kteří projdou testováním do posádek čtyřkajaků, vzešly z nominačních závodů rychlostních kanoistů v Račicích. Kanoista Martin Fuksa na nich vyhrál všechny disciplíny, do nichž nastoupil.…

Liberecké Stereo zaplnily obrazy. Událost si nenechaly ujít desítky návštěvníků

V pátek proběhla vernisáž výstavy CHARactor Ondřeje Maška v libereckém Stereo Cafe. Událost si nenechaly ujít desítky návštěvníků, kteří se mohli pokochat obrazy učitele výtvarného oboru na ZUŠ v Liberci.

Pohoda s rodinkou: Mrkněte, jak si Marek Ztracený užíval výlet po vrcholcích Šumavy

15.April » Super.cz
Marek Ztracený (35) se po návratu z dovolené na ostrově Mauricius a následné nezbytné karanténě pustil nejen do rekonstrukce domu .

Tenhle nádherný prsten Marek Ztracený navlékl své partnerce! Máme exkluzivní fotky zasnoubeného páru

24.February » Super.cz
Tři měsíce měl zpěvák Marek Ztracený (35) jasno v tom, že přítelkyni Marcelu požádá na svém nedělním vyprodaném koncertě v O2 areně o ruku. Věděl o tom jen on a jejich osmiletý syn Mareček.

Dostál byl v Duisburgu na kilometru dominantní, Fuksa dojel druhý

1.June » ČT sport
Kajakář Josef Dostál nedal ani v jedné ze svých jízd na Světovém poháru v Duisburgu nikomu šanci a s převahou vyhrál závod na 1000 metrů, čímž si vylepšil bronzové umístění z úvodní regaty v Poznani. Kanoista Martin Fuksa obsadil na stejně dlouhé ol…

Tato informační stránka o Ondřej Mašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Mašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes