Martin Jirout

Related to

Odsouzený z metanolové kauzy neuspěl s ústavní stížností, dostal 7 let

8.July » EuroZprávy.cz
Alexander Jordán neuspěl s ústavní stížností proti sedmiletému trestu vyměřenému ve zlínské větvi metanolové kauzy. Podle pravomocného verdiktu se dopustil ohrožování zdraví závadnými potravinami. Usnesení je dostupné v databázi Ústavního soudu.

Policie evakuovala Vrchní soud v Olomouci, mělo se tam jednat o kauze metanol

21.February » Novinky.cz
Policie evakuovala budovu Vrchního soudu v Olomouci, anonym nahlásil, že je tam bomba. Soud měl ve čtvrtek rozhodnout v odvolání v kauze metanol.

Policie evakuuje Vrchní soud v Olomouci, mělo se tam jednat o kauze metanol

21.February » Novinky.cz
Policie evakuuje budovu Vrchního soudu v Olomouci, anonym nahlásil, že je tam bomba. Soud měl ve čtvrtek rozhodnout v odvolání v kauze metanol.

Vrchní soud rozhodne o šesti obžalovaných z metanolové kauzy

21.February » ČeskéNoviny.cz
Olomouc - Vrchní soud v Olomouci dnes rozhodne v případu šesti obžalovaných z ostravské větve takzvané metanolové kauzy. Krajský soud jim za ohrožování zdraví závadnými potravinami...

Před vrchním soudem stane šestice mužů kvůli kauze metanol

6.February » ČeskéNoviny.cz
Olomouc - Před olomouckým vrchním soudem dnes stane šestice obžalovaných z ostravské větve kauzy metanol, kterým krajský soud za ohrožování zdraví závadnými potravinami uložil tresty...

Tato informační stránka o Martin Jirout zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Jirout" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes