23.dubna » Zlin.cz
Jak byste zhodnotil letošní sezonu, kterou jste nakonec dohráli ve skupině play-out?Měli jsme úzký kádr, navíc často se stávalo, že někdo chyběl. Kvalita tím pádem nebyla taková, jakou jsme schopni dát dohromady.

Zlínští sledge hokejisté těsně nestačili na Němci vedené Pardubice

17.října » Zlin.cz
Zlín poprvé v sezoně mohl využít služeb Martina Joppy, oproti tomu stále scházel zraněný kapitán Marian Ligda. Domácím vyšel vstup do utkání, kdy právě první jmenovaný chytrým řešením připravil prázdnou branku Zdeňku Háblovi – 1:0.

Para liga: Karlovy Vary ve Zlíně vykročily za obhajobou, k bronzu má blíž Olomouc

7.března » Hokej.cz
Karlovy Vary jsou krůček od obhajoby titulu v České para hokejové lize, úvodní finálový souboj ve Zlíně vyhrály jasně 6:2. K bronzu má pak blíž Olomouc, která zvítězila na Spartě fotbalově 1:0.

Para liga míří do finále! Obhájce titulu z Karlových Varů vyzve Zlín

20.února » Hokej.cz
Česká parahokejová liga po víkendu zná letošní finálovou dvojici. Novým šampionem se stanou Karlovy Vary nebo Zlín, souboj o bronzové medaile čeká Spartu a Olomouc.

Zlín smetl Olomouc a letí do finále, kde se utká s Karlovými Vary

19.února » Zlin.cz
Série hraná na dvě vítězná utkání začne ve Zlíně 4. března v 15:30, venku se bude hrát o dva týdny později v sobotu 18. a případně 19. března. Zlínský trenér Tomáš Sedláček mohl poprvé v sezoně uvítat téměř kompletní sestavu, po zranění zkraje listo…

Semifinále se stěhuje do Zlína! Sledge hokejisté chtějí konec série i postup

17.února » Zlin.cz
Před dvěma týdny v úvodním duelu moravského semifinále se na ledě Hanáků čekala popravdě vyrovnaná bitva, ale vše bylo nakonec jinak. Lappáci totiž o svém vítězství rozhodli už během první třetiny.

Kalamitě navzdory. Uragán v první třetině rozhodl, úvodní semifinále patří Zlínu!

6.února » Zlin.cz
Parta okolo kapitána Ligdy celkově vyhrála páté utkání v řadě. Série hranou na dvě vítězná utkání mohou Zlínští ukončit v domácím utkání za dva týdny, v sobotu 18.

Startuje semifinále para hokejové ligy mezi Zlínem a Olomoucí. Přijde odplata za staré rány?

3.února » Zlin.cz
První měření sil v boji o medaile v historii tuzemské soutěže přišlo v roce 2005. Tehdy se oba celky utkaly ve finále, kde v jednom jediném duelu zvítězili Kohouti 2:0.

Demolice Havířova na závěr. Zlín se v semifinále para hokejové ligy utká s Olomoucí

16.ledna » Zlin.cz
Zlínští k jistotě účasti v elitní čtyřce potřebovali z duelu s Havířovem alespoň bod, proti šestému celku tabulky ale nenechali nic náhodě. Už ve 3. minutě vedli po dvou gólech Martina Joppy 2:0, a když se do přestávky trefil ještě Palát znovu s Jop…

Sledge hokejisté Zlína v domácí odvetě oplatili Olomouci porážku. Hattrickem se blýskl Martin Joppa

7.listopadu » Zlin.cz
Svěřenci trenéra Tomáše Sedláčka se posunuli na třetí místo ligové tabulky, o dva body před nimi je právě Olomouc. „Jsme v první čtverce a postup do play-off máme ve svých rukou.

Joppa a spol. zářili v Budějovicích i Pardubicích. Za víkend nasázeli rekordních 27 branek!

10.října » Zlin.cz
Hráči z Baťova města celkově za hrací víkend vstřelili 27 gólů, čímž si zapsali rekord v tuzemské lize, která se hraje od roku 2003. Naprosto mimořádný počin pak zapsal Martin Joppa.

Sledge hokejisté Zlína míří pro první výhru do Českých Budějovic a Pardubic

8.října » Zlin.cz
Zlínu úvod sezony příliš nevyšel. Svěřenci Tomáše Sedláčka nejdřív podlehli Spartě po samostatných nájezdech 3:4, aby o den později nestačili na Karlovy Vary poměrem 2:4.