Ivan Jordák

Vztahuje se k

Ivan Jordák: Zkusme si aspoň jednou nalít čistého vína

Letos si připomínáme řadu výročí, tzv. osmičkových. Snad kdysi někdo počítal, v kterých letech se staly převratné události, týkající se naší země a vyšly mu roky s osmičkou na konci. V každém případě letos si připomínáme sto let od vzniku Českoslo...

Ivan Jordák: Co s věřiteli H-systému?

25.července » ParlamentniListy.cz
Republikou se prohnalo rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR, že již dvakrát ošizení věřitelé H-systému, doplatí na nedokonalé právní předpisy potřetí.

Ivan Jordák: Několik otázek nejen našim médiím

17.července » ParlamentniListy.cz
Skončil summit prezidentů USA Trumpa a Ruska Putina v Helsinkách. Jak jinak, většina médií, aspoň podle našich, jim začala nadávat. Kupodivu více Trumpovi než Putinovi.

Ivan Jordák: Opravdu nelze srovnávat

13.července » ParlamentniListy.cz
Středa 11.07.18 byl hektický den. Na MS fotbalu v Rusku měl určit zápas mezi fotbalisty Anglie a Chorvatska, kdo z nich bude druhým finalistou MS a postaví se ve finále Francii.

Ivan Jordák: Jak hledět na ministry?

2.července » ParlamentniListy.cz
Tak už ani ne dva týdny, a snad budeme mít vládu s důvěrou. Pokud vše dopadne, jak se dohodly ANO, ČSSD a KSČM, a poslanci za ně budou respektovat rozhodnutí jejich představitelů.

Ivan Jordák: Kam se takto až dostaneme?

10.června » ParlamentniListy.cz
V poslanecké sněmovně se připravuje zase boj, a to světe div se o pojmenování státního svátku. Pro 17. listopad by se měl používat vlastně starý i nový název sloučený do společného „Mezinárodní den studentstva a den boje za svobodu a demokracii".

Ivan Jordák: Hra na demokracii končí?

4.června » ParlamentniListy.cz
Náhodně jsem narazil na revue Fórum, kde byly výzvy k úterní demonstraci na Staroměstském náměstí, a slibována účast řady politiků a umělců. Např. tu budou M, Němcová z ODS, lidovec M. Jurečka, předseda TOP 09 J. Pospíšil, ze STAN Vít Rakušan nebo...

Ivan Jordák: Válka o pomníky a vyznamenání?

29.května » ParlamentniListy.cz
Není snad dne, aby někdo nebojácně neodsoudil postavení, nebo naopak zbourání pomníku někoho, kdo již dávno nežije, nebo byl změněn náhled na něj. Není rozhodující, zda k dobrému, či k zlému. Podobně se to má i se státními vyznamenáními.

Ivan Jordák: Co s májovými svátky?

18.května » ParlamentniListy.cz
V květnu máme cca deset významných dnů a svátků. Od roku 2009 probíhá v Praze opět každoročně slavnost Navalis, oslavující Jana Nepomuckého a navazující na jeho oslavy v baroku, které byly Josefem II zrušeny roku 1783.

Ivan Jordák: Lze vůbec hodnotit míru svobody?

V týdnu jsme se dozvěděli, že podle zprávy Reportérů bez hranic (RSF) jsme se pohoršili spolu s dalšími třemi státy (Slovensko, Malta a Srbsko) na žebříčku míry svobody médií. Přemýšlel jsem, jak lze vůbec tuto míru svobody měřit a tím i srovnávat...

Ivan Jordák: Máme ještě demokracii?

Je u nás ještě demokracie? Po přečtení několika vyjádření našich politiků kolem dění v Sýrii, nebo otravy dvojitého agenta Skripala a jeho dcery, a zhlédnutí pořadu 168 hodin v neděli, nabyl jsem dojmu, že už přetrvávají jen její poslední zbytky.
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
Antonín Seďa - Politik za ČSSD
Charlie Hebdo - Francouzský satirický časopis
Věci veřejné - Politická strana
Václav Havel - První prezident České republiky
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Ivan Jordák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Jordák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes