Ivan Jordák

Vztahuje se k

Ivan Jordák: Proboha, nač?

24.listopadu » ParlamentniListy.cz
Před chvílí bylo ukončeno hlasování o vyslovení nedůvěry vlády. To jsme si zase užili. Proč vlastně mají naši poslanci, kteří to hlasování vyvolali, dostat za dnešní den plat?

Ivan Jordák: Stojíme na rozcestí

22.listopadu » ParlamentniListy.cz
Ústředními hesly převratu byly „pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí“ a druhým „nejsme jako oni“. Bylo a je i nadále tomu skutečně tak?

Ivan Jordák: Doba plná otazníků

4.listopadu » ParlamentniListy.cz
Tak nám skončily oslavy stoletého výročí založení již neexistujícího státu. Postupně se nám jej povedlo zrušit, a od 1. ledna 1993 vlastně už Československo existuje v podobách dvou nových „samostatných“ států, České a Slovenské republiky.

Ivan Jordák: Marně se ptám

25.října » ParlamentniListy.cz
Pomalu se mi chce začít konstatováním ze Švejka, že naši vlast ovinuly nějaké mraky. Je důvod k radosti? Není, ani vyvolaný třeba pokřikem, „kdo neskáče, není Čech“, popřípadě jinou stupiditou na základě vyhraného utkání „našich hochů“, nebo „naši...

Ivan Jordák: Jak to vlastně bylo?

28.září » ParlamentniListy.cz
Již osmnáct let máme dne 28. září státní svátek zvaný Den české státnosti (?929/?935 – zavraždění knížete Václava). Tento den je v naší zemi připomínán přes tisíc let, pouze o roku, kdy se tak stalo, byly pochybnosti, ale v současnosti je dána pře...

Ivan Jordák: Zkusme si aspoň jednou nalít čistého vína

Letos si připomínáme řadu výročí, tzv. osmičkových. Snad kdysi někdo počítal, v kterých letech se staly převratné události, týkající se naší země a vyšly mu roky s osmičkou na konci. V každém případě letos si připomínáme sto let od vzniku Českoslo...

Ivan Jordák: Co s věřiteli H-systému?

25.července » ParlamentniListy.cz
Republikou se prohnalo rozhodnutí Nejvyššího soudu ČR, že již dvakrát ošizení věřitelé H-systému, doplatí na nedokonalé právní předpisy potřetí.

Ivan Jordák: Několik otázek nejen našim médiím

17.července » ParlamentniListy.cz
Skončil summit prezidentů USA Trumpa a Ruska Putina v Helsinkách. Jak jinak, většina médií, aspoň podle našich, jim začala nadávat. Kupodivu více Trumpovi než Putinovi.

Ivan Jordák: Opravdu nelze srovnávat

13.července » ParlamentniListy.cz
Středa 11.07.18 byl hektický den. Na MS fotbalu v Rusku měl určit zápas mezi fotbalisty Anglie a Chorvatska, kdo z nich bude druhým finalistou MS a postaví se ve finále Francii.
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel
Antonín Seďa - Politik za ČSSD
Charlie Hebdo - Francouzský satirický časopis
Věci veřejné - Politická strana
Václav Havel - První prezident České republiky
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Ivan Jordák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Jordák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes