Jan Hus Český středověký náboženský myslitel

Vztahuje se k

Hop a skok

17.května » Klub knihomolů
Znáte ty záběry, na nichž člověk běžící po ulici metá salta, překonává s lehkostí peříčka překážky a zdánlivě popírá zákony fyziky, gravitací počínaje? Pak jste byli svědky nového příběhu – příběhu parkouristy. Nakladatelství XYZ, člen skupiny Alb...

Seriál o Hostivaři 13. díl (Hostivařské náměstí)

14.května » Praha 15
Hostivařské náměstí se od své úpravy v roce 1927 až do roku 1940 nazývalo Husovo, podle českého náboženského myslitele, kazatele a církevního reformátora Jana Husa (asi 1371-1415).

Dva opilci se poprali o stejně opilou slečnu

11.května » Pražský patriot
Květinový záhon u památníku Jana Husa na Staroměstském náměstí si dvojice mužů spletla s boxerským ringem. Za pozornosti několika stovek diváků se opilci rozhodli vyřešit své spory pomocí pěstí.

VIDEO: Na Staroměstském náměstí se porvali opilci, nejspíš kvůli ženě

11.května » iRegiony Impuls
Dva opilí muži se u památníku Jana Husa na Staroměstském náměstí v Praze rozhodli vyřešit své spory pěstním soubojem. Na místo vyjeli strážníci, kteří aktéry rvačky předali policii.

VIDEO: Na Staroměstském náměstí se porvali opilci, nejspíš kvůli ženě

11.května » iDNES.cz
Dva opilí muži se u památníku Jana Husa na Staroměstském náměstí v Praze rozhodli vyřešit své spory pěstním soubojem. Na místo vyjeli strážníci, kteří aktéry rvačky předali policii. Další články k tématu: Lékařka zavolala policii kvůli opilci, sam...

U Husovy sochy se poprali dva muži. Jednoho strážníci chytili v Celetné, druhého našli v záhonu

11.května » Aktuálně.cz
Policie v pátek v odpoledních hodinách zasahovala na Staroměstském náměstí, kde se poprali dva muži v květinovém záhonu u sochy Jana Husa. Konflikt měl vzniknout kvůli napadení kamarádky jednoho z mužů. "V květinovém záhonu strážníci nalezli jedno...

Na Staroměstském náměstí se strhla bitka. Pěstní souboj opilců sledovali turisté i kamera

11.května » Novinky.cz
Rvačku uprostřed turisticky frekventovaného Staroměstského náměstí v Praze sledovaly ve čtvrtek odpoledne desítky lidí i kamery. Spor mezi dvěma muži vznikl kvůli ženě, rváče zadrželi strážníci.

Otevřeno? Zavřeno? Změny se sváteční otvírací dobou lidi štvou

7.května » Kurzy.cz
Už zítra je po týdnu opět volný den. A i když se spousta Čechů těší na lenošení, velká část národa opět řeší otázku, zda budou obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních otevřené nebo povinně zavřené podle kontroverzního zákona.

Otevřeno? Zavřeno? Čachry se sváteční otvírací dobou lidi štvou

7.května » tn.cz
Už zítra je po týdnu opět volný den. A i když se spousta Čechů těší na lenošení, velká část národa opět řeší otázku, zda budou obchody s plochou nad 200 metrů čtverečních otevřené nebo povinně zavřené podle kontroverzního zákona.

Česká hrdost postavená na prostituci? Husité měli prapodivný zvyk

5.května » EuroZprávy.cz
Zcela logicky si každý spojí vznik fenoménu husitství v první řadě s postavou Mistra Jana Husa. Kostnický mučedník však byl jen jedním z hrdinů na počátku české revolty, která přerostla v jednu z nejvýraznějších událostí celého středověku v Evropě...

Tato informační stránka o Jan Hus zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Hus" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes