Fota Josef

Vztahuje se k

Idol dívčích srdcí je k nepoznání: Zapomeňte na sympatického bruneta, Mikolas Josef zešedivěl!

16.září » Super.cz
Ze samého návalu práce jako by zpěvák Mikolas Josef (22) přes noc zešedivěl! Posledních pár dní se Mikolasovi fanoušci na Instagramu dohadují, proč svůj idol vidí jen v čepici, přestože je začátek září! Kvůli klipu totiž změnil image a šel do šeda.

Tady ještě sedmnáctiletý Mikolas Josef o Eurovizi ani nesnil. V roce 2013 se věnoval modelingu

20.května » Super.cz
Celé Česko a vlastně i Evropa zaznamenala Mikolase Josefa (22) díky jeho úspěchu na Eurovision Song Contest jako zpěváka. Tento sympaťák rozjížděl svou kariéru původně jako model.

Josef Černý a tým Elkov - Author budou mít krutou neděli

13.srpna » RoadCycling.cz
Rozestupy mezi jezdci na čele celkové klasifikace jsou i po královské etapě minimální. Uhájení žlutého trikotu bude ještě stát hodně sil.

CCT: scénář je napsaný, ale co na to herci?

11.srpna » RoadCycling.cz
Víceméně stejná skladba etap dává tušit, jak se bude závod odehrávat, ale vyrovnané startovní pole a minimální rozdíly po týmové časovce dělají závod hodně atraktivním.

Slavnostní znovuotevření Divadla Jiřího Myrona v roce 1986

29.dubna » OstravaBlog
Od včerejšího večera probíhá v prvním patře foyeru Divadla Jiřího Myrona v prostorách bývalé kuřárny výstava k třicetiletému výročí od slavnostního znovuotevření Divadla Jiřího Myrona, které se konalo 28. dubna 1986.V pondělí 6. prosince 1976 se ...

Tato informační stránka o Fota Josef zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fota Josef" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes