St Joseph

Vztahuje se k

Subotica doma prohrává v předkole Evropské ligy, Spartě je blíž sok ze Severního Irska

12.července » Sport.cz
Fotbalisté Sparty Praha netrpělivě sledují úvodní utkání 1. předkola Evropské ligy, kde srbská Subotica hraje proti týmu Coleraine ze Severního Irska (zatím 0:1). Úspěšnější z této dvojice se pak postaví Letenským ve druhém předkole této evropské ...

UEFA zavádí i do Ligy mistrů čtvrté střídání v prodloužení

5.července » iDNES.cz
Pravidlo o možnosti čtvrtého střídání v případě prodloužení se na fotbalovém mistrovství světa v Rusku osvědčilo a od nadcházející sezony ho zavádí i UEFA do svých klubových soutěží v čele s Ligou mistrů a Evropskou ligou.

Přivítejte děti s úsměvem, nikoliv mobilem

12.března » Web4Trader
Rodiče dětí z jedné základní školy na severovýchodě Anglie vítá u vchodu do areálu značka vyzývající, aby se při čekání na potomky nevěnovali mobilu, nýbrž si pro své děti nachystali úsměv na přivítanou.

Dopravní značky varují rodiče: Věnujte se dětem

10.března » globe24.cz
Londýn - Mobily měly původně lidi spojovat, nakonec je spíše odcizily. Povšimla si toho i jedna z britských škol, které zajímavým způsobem připomněla rodičům, že by se měli více svým dětem věnovat.
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o St Joseph zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "St Joseph" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes