Nick Jr

Related to

CBS a Viacom chystají fúzi

15.August » Parabola.cz
Společnosti CBS Corp. a Viacom uzavřely konečnou dohodu o sloučení svých podniků. Roční tržby nově vytvořené společnosti by měly přesáhnout 28 miliard USD a společné portfolio značek bude zahrnovat mimo jiné CBS, The CW, CBS Sports, CBS News, Show...

Dětské kanály Nickelodeon a Nick Jr. pro Bulharsko opustily Thor

18.April » Parabola.cz
Distribuční signály dětských programů Nickelodeon BG a Nick Jr Bulgaria ve verzi pro bulharský trh opustily multiplex MX1 na satelitu Thor 6 (0,8°W). Oba programy jsou nyní součástí distribučního muxu na družici Hellas Sat 3.

7 nových programů v paketu Focus Sat

5.April » Parabola.cz
Od úterý mohou abonenti rumunské DTH platformy Focus Sat, lucemburského operátora UPC DTH, přijímat sedm nových televizních programů. Jde o dětské, zábavní a hudební programy americké společnosti Viacom International Media Networks (VIMN).

freeSAT přidává další programy do své nabídky

2.April » Parabola.cz
Diváci satelitní platformy freeSAT mohou od 1. dubna 2019 sledovat další stanice. Posílena byla jak česká, tak i slovenská programová nabídka.

freeSAT zařazuje pro Česko LALA TV a pro Slovensko RiK TV

30.March » Parabola.cz
Další programy míří do české a slovenské nabídky satelitní platformy freeSAT. Diváci freeSATu si mohou naladit nový dětský hudební program LALA TV a na Slovensku dětskou televizi RiK TV.

Skylink: Programový balíček Komplet na první měsíc zdarma

9.March » DigiPrijem.cz
Od března 2019 je na všech nově zakoupených satelitních kartách po dobu prvního měsíce přístupná kompletní programová nabídka Skylinku. Akční nabídka je platná do 30. 4. 2019. Noví zákazníci Skylinku si tak prvních třicet dní užijí širokou nabídku...

Skylink: Balíček Komplet na nových kartách měsíc zdarma

8.March » Parabola.cz
Pro nové zákazníky česko-slovenské satelitní platformy Skylink přichystal provozovatel této služby, společnost M7 Group, akční nabídku. První měsíc mohou klienti sledovat kompletní nabídku programů - tedy jak stanice z balíčku DIGITAL, tak i všech...

freeSAT CZ přidává 3 nové programy, freeSAT SK celkem 8 stanic

1.March » Parabola.cz
Lucemburský operátor satelitní placené televize freeSAT rozšiřuje českou a slovenskou nabídku o další stanice. Zákazníci v Česku se dočkají tří nových stanic, na Slovensku celkem osmi programů.

Kabelový operátor UPC nabízí funkci zpětného zhlédnutí u další dětské televize

27.February » ČRo
Zákazníkům největší kabelové firmy v Česku jsou nově k dispozici nejen aktuálně vysílané formáty, ale také pořady z archivu.

[aktualita] RRTV udělila společnosti MTV Networks devět satelitních licencí, převážně pro irský trh

22.February » DigiZone.cz
V Praze sídlící společnost MTV Networks získala od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání celkem devět nových licencí k provozování televizního vysílání šířeného prostřednictvím družice na dobu dvanácti let. V rámci první z nich chce vysílat pro...

9 licencí pro satelitní vysílání MTV

21.February » Parabola.cz
Pražská společnost MTV Networks může přes satelit vysílat 9 programů s českou licencí. Rozhodl o tom český regulátor médií RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) na svém posledním čtvrtém zasedání konaném v tomto týdnu.

Novinky Skylinku: JOJ Cinema HD na ochutnávce, konec Spice

3.January » Parabola.cz
Společnost M7 Group, provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, zařadila na předvolbu Skylink Ochutnávka program JOJ Cinema HD. Zároveň informovala o ukončení vysílání erotického programu Spice.
Bruce Willis - Německo-americký herec
Pierce Brosnan - Irský herec
Zdeněk Troška - Český režisér

Tato informační stránka o Nick Jr zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nick Jr" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes