15
new stories - click to show

Petr Jüptner

Related to

Dopadli jsme tchajwanského špiona z Česka, tvrdí Čína. Dříve pro Čínu pracoval

13.October » Aktuálně.cz
Tchajwanec pod hlavičkou Karlovy univerzity dříve šířil agendu čínského komunistického režimu. Nyní ho Čína chce soudit jako špiona pro Tchaj-wan.

Dva z krajů ovládnou kolosy. Košaté koalice ukazují odtržení ‚komunálu‘ od celostátní politiky

11.October » Lidovky.cz
Politologická poučka praví, že při skládání koalic postupují strany tak, aby co nejmenší množství subjektů dalo dohromady dostatečnou většinu. Důvod: méně stran u vlády se rovná více moci pro každého člena koalice a méně střetů. Letošní krajské vo...

Na volební „odstřel“ je Jermanová. O posty přijdou i hejtmani z ČSSD

2.October » E15.cz
Po krajských volbách se zpravidla vymění zhruba třetina ze třinácti hejtmanů, podobná situace se bude pravděpodobně opakovat i letos. Politologové odhadují, že favorizované vládní hnutí ANO, které se v roce 2016 střetlo o regiony poprvé a klání vy...

Každá strana má ekologii v programu pro krajské volby, ale je to spíš okrajové téma, hodnotí politolog

30.September » Český rozhlas
V nadcházejících krajských volbách otázky životního prostředí příliš nerezonují, říká Petr Jüptner z Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd při Univerzitě Karlově. „Voličské chování má řadu různých motivů, ale ekologická témata js...

Každá strana má ekologii v programu pro krajské volby, ale je to spíš okrajové téma, hodnotí politolog

30.September » Český rozhlas Plus
V nadcházejících krajských volbách otázky životního prostředí nerezonují, říká Petr Jüptner z Institutu politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Volby v karanténě? Nemělo by se vytratit, že se člověk musí zvednout a někam dojít, věří Kupka (ODS)

Ve středu se zástupci stran sejdou s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), aby znovu prodiskutovali nové varianty volby pro případ karantény.

Volby v karanténě? Ministerstvo vnitra mělo víc tlačit na korespondenční hlasování, říká politolog

Ve středu se zástupci stran sejdou s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD), aby znovu prodiskutovali nové varianty volby pro případ karantény.

„Krajům by prospěla generační obměna.“ Piráti chtějí v regionech sto křesel

25.June » Seznam Zprávy
Piráti odstartovali v regionech kampaň před říjnovými krajskými volbami. „Chceme dostat naše principy do všech pater politiky. A co si budeme povídat, krajům by často prospěla i generační obměna,“ říká předseda Pirátů Ivan Bartoš.

FOTO: KRNAP ocenil devět osobností za pomoc Krkonoším

Při v pořadí desátém předávání Cen ředitele Správy KRNAP se laureáty stalo devět význačných osobností či institucí, které přispěly k rozvoji Krkonoš a povědomí o nejvyšších českých horách.

Jméno Karlovy univerzity zneužívala další firma. Vozí do Česka studenty z Číny

7.November » Aktuálně.cz
Jméno Karlovy univerzity zneužíval i institut založený jediným Číňanem. Pořádal konferenci s logem UK, na které se podíleli její akademici.

Karlova univerzita propustila akademiky, které platila za konference čínská ambasáda

5.November » Aktuálně.cz
Akademický senát vedený Václavem Moravcem z ČT řešil v úterý neprůhlednou firmu akademiků Univerzity Karlovy, které platila čínská ambasáda.

Zaměstnanci firmy, která inkasovala sponzorské peníze, končí na fakultě. Zima nevylučuje trestní oznámení

5.November » Seznam Zprávy
Kvůli nejasnostem kolem financování konferencí a přednášek pořádaných Střediskem bezpečnostní politiky, na které upozornil Seznam, končí na fakultě jeho vedoucí a tajemnice.

Tato informační stránka o Petr Jüptner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Jüptner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes