15
new stories - click to show

Libor Kabelka

Related to

Fousek spustil revizi. Fotbal hledá tunely ve smlouvách za 100 milionů

7.October » Seznam Zprávy
Vedení fotbalové asociace pracuje s podezřením, že v minulosti mohlo docházet k pokusům vyvádět z FAČR peníze a asociaci okrádat. „Revizní komise zkoumá smlouvy s plněním v úhrnné výši 100 milionů Kč,“ řekl předseda Petr Fousek.

Smlouva dojila fotbalovou kasu. Šli jsme s kanonem na komára, uznal Řepka

6.October » Seznam Zprávy
Fotbalová asociace začala řešit, jakými kanály a tunely z ní v uplynulých letech nehospodárně odtékaly miliony. Ve vzduchu visí žaloby a trestní oznámení. „Účelově se vytáhly věci, v nichž figuruju,“ míní Rudolf Řepka.

Berbra dohnala i kauza Dezinfekce, další osoby z vedení fotbalu minula

18.August » Seznam Zprávy
Od prosince 2020 vyšetřovala policie kauzu Dezinfekce, ve které kontrolní orgány fotbalové asociace našly důvod domnívat se, že šlo o tunelování kasy FAČR. Nyní došlo na sdělení obvinění. Trestně stíhán je tu opět Roman Berbr.

Paulymu podepsal zlatý padák, sám odchází bez odstupného. Bývalý šéf FAČR Malík končí

7.October » iFotbal.com
"Došlo k dohodě mezi představenstvem STES, a.s. a bývalým předsedou FAČR a dosavadním generálním ředitelem STES panem Martinem Malíkem o ukončení jeho působení ve STES, a to k 31. říjnu 2021. FAČR ani STES z principu nesdělují podrobnosti dohod či p…

Noví lidé ve fotbalové asociaci pátrají po tom, zda existoval Berbrův tunel

22.August » Seznam Zprávy
Snížíte-li počet zaměstnanců a dalších pracovníků, čekali byste, že náklady na ně klesnou. Ve Fotbalové asociaci ČR v roce 2019 stouply. Ve výkazech o hospodaření hledá nové vedení FAČR pravdu o tom, zda peníze neodtékaly bokem.

Bude nový předseda Fousek sekat hlavy? Je čas, ale…

8.June » Deník.cz
Nové koště má vymést chlév, který vytvořil v sídle sociace na Strahově bývalý místopředseda Roman Berbr. Petr Fousek, od čtvrtka první muž českého fotbalu, však s personálními čistkami nespěchá.

Průvan ve FAČR: Pauly, Malík, Kotrba, Poborský... Kdo ven a kdo dovnitř?

6.June » iSport.cz
Příchod nového vedení FAČR v čele s předsedou Petrem Fouskem znamená jistou či pravděpodobnou výměnu na některých klíčových pozicích asociace. Rozebrali jsme jednotlivé posty, jejich současné obsazení a případně i muže, kteří by mohli přijít na Stra…

Komentář: Jak jste to dokázali, ptal se Pelta zaskočeně. Postberbrovcům chyběl Berbr

5.June » iFotbal.com
Stejně jako v minulosti měla být volební valná hromada FAČR formálním potvrzením moci vládnoucích elit, v pět hodin odpoledne mělo být odvoleno. Alespoň tedy podle konzervativního křídla seskupeného za Karlem Poborským. Zastánci starých pořádků se ú…

Notičky: Reportáž zpoza vikslajvantu a konec stáda otupělých ovcí

5.June » Seznam Zprávy
V newsletteru Notičky Luděk Mádl provádí zákulisím fotbalu či jiných sportů. Přečtěte si nejnovější vydání – pokud se vám budou Notičky líbit, přihlaste se k odběru.

VAVRDA: Fotbal dostal naději, Fousek ale bude muset naučit své lidi třeba i počítat

4.June » Lidovky.cz
Ve čtvrtek ve Sportovním centru Nymburk vyvrcholil souboj, který o fous, tedy spíše o fousek vyhrál Petr Fousek (15 hlasů). A stal se sedmým předsedou největšího sportu u nás.

Naděje zlátne! Fotbal v čele s Fouskem se i díky Šmicerovi vymaňuje z Berbrova Mordoru. Pár pohrobků zůstavá

4.June » eFotbal.cz
Domácí soutěže > "Fotbal se vydal správnou cestou. Já bych chtěl poděkovat kolegům z F-evoluce, která na tom má také svůj nemalý podíl,“ prohlásil Vladimír Šmicer po skončení čtvrteční valné hromady FAČR v Nymburce. Ta se kvůli zoufalému výkonu vole…

Postavy valné hromady: grilovaný šéf financí, ochranka i svérázný Pelta

4.June » iSport.cz
Čtvrteční valná hromada FAČR určila nové vedení českého fotbalu. Předsedou se stal Petr Fousek, který porazil Karla Poborského. Během celodenního jednání na sebe ale upozornili i jiní. Tradičně svérazný byl Miroslav Pelta, pod tlak se dostal finančn…

Tato informační stránka o Libor Kabelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Kabelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes