15
new stories - click to show

Vladimír Kaiser

Related to

Za vánoční šupináče si na sádkách zákazníci připlatí zhruba deset korun

Ve společnosti Blatenská ryba přidali letos výlovy některých rybníků navíc. Před svátky chystají firmy na sádkách rozšíření prodeje.

Hráz rybníka Bezdrev se proměnila v tržiště. Výlov přilákal stovky lidí

Víc než 200 tun tržního kapra letos podle očekávání hlubockých rybářů vydá rybník Bezdrev. Výlov začal už v pondělí, ve čtvrtek se tu odehrály tradiční Rybářské slavnosti.

Podzimní výlovy budou zase bez slavností, do kontrol se rybářům nechce

Bez rybářských slavností se letos budou muset obejít výlovy na Českobudějovicku, kvůli koronaviru. Vánoční ceny ryb se podle všeho u některých firem mohou pohnout směrem vzhůru, nebo už se měnily v létě.

Velikonoční kapři už čekají na zákazníky na sádkách

Na postní stůl budou k mání živí šupináči i filety nebo uzená ryba. Velké firmy v jižních Čechách upravily i prodejní doby. Otevřeno bude ve středu a ve čtvrtek.

Ústecký archiv získal soubor šelakových gramofonových desek

4.February » Seznam Zprávy
Ústecký archiv získal soubor starých šelakových gramofonových desek. Rozšíří bohatou sbírku zvukových nahrávek čítající na jedenadvacet tisíc těchto desek.

FOTO: Ústecké muzeum uspořádalo výstavu hub. Nechyběla ani poradna

5.October » Ústecký deník
Sedmý ročník výstavy živých hub spojený s mykologickou poradnou pro zájemce o identifikaci vlastních nálezů se uskutečnil opět v ústeckém muzeu.

Rybáři už zahájili hlavní sezónu, zatáhli první sítě

Počasí letos rybám přálo, přírůstky by měly být dobré, mírnou otázkou zůstává odbyt do ciziny. Na slavnostní ráz při některých velkých výlovech sice jihočeští rybáři letos rezignovali kvůli koronaviru, ale s nástupem chladných rán stejně zahajují ...

Podzimní výlovy budou na jihu Čech bez diváků, rybáři ruší doprovodné akce

Kvůli koronaviru se některé akce přesunou z víkendů a svátků na pracovní dny. Snaha je vyhnout se koncentraci lidí na úzkých hrázích.

Češi umírali v explodujícím Ústí. Odvetou byl masakr nevinných Němců

8.August » Paměť národa
Po pekelných výjevech, které vyvolaly vzpomínky na nedávnou válku, rozpoutali samozvaní mstitelé v Ústí nad Labem hon na sudetské Němce. Psal se 31. červenec 1945 a ve městě panovalo nesnesitelné vedro.

Hlubočtí rybáři deště přivítali, některé rybníky na Novohradsku se musejí hlídat

Bezdrevu na Hlubocku chybí do normálního stavu 70 centimetrů, příděl srážek tak prospěje rybám. Novohradští rybáři ale zajíždějí k rizikovým vodním plochám i několikrát denně.

Krvavé úterý na mostě v Ústí nad Labem. Pogromu na Němce 31. července 1945 jako zázrakem unikly dvě ženy s kočárky

Desítky agresivních civilistů, lidí z Revolučních gard, československé a sovětské armády mohou za smrt desítek obětí pogromu na Němce na mostě přes Labe, před hlavním nádražím a na Tržním, dnes Mírovém náměstí, který se stal 31. července 1945. Je ...

Tato informační stránka o Vladimír Kaiser zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Kaiser" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes