15
new stories - click to show

Pavel Kalouš

Related to

Dražba unikátních hodinek SeaQuest Dive vynesla 740 tisíc korun

15.June » iLuxus.cz
Hodinářská značka Chronotechna představila limitovanou edici svých potápěčských hodinek SeaQuest Dive “Azzure Deep”, které se pyšní speciálním azurovým ciferníkem a kterých byly vyrobeny pouhé tři kusy. Všechny tři Chronotechna věnovala na dobročinn…

Pavel Kalouš odchází z Rockaway, bude řídit Chronotechnu

7.January » Marketing&Media
Po roce a čtyřech měsících skončil Pavel Kalouš na pozici PR manažera společnosti Rockaway a nově se rozhodl přijmout výzvu rozvíjet z pozice CEO česko-švýcarskou hodinářskou značku Chronotechna.

Satirické K zemi hleď má náběh na největší filmový trhák Netflixu

7.January » Marketing&Media
Satirická komedie K zemi hleď režiséra Adama Mckaye s Leonardem DiCapriem a Jennifer Lawrence v hlavních rolích se za pouhých jedenáct dnů od uvedení zařadila už na třetí příčku v historii nejsledovanějších filmů na streamovací platformě Netflix.

Média se budou moci pochlubit novou pečetí kvality od NFNZ

7.January » Marketing&Media
Nadační fond nezávislé žurnalistiky (NFNZ) představil nový název svého projektu hodnocení důvěryhodnosti médií. Nově se nazývá MediaRating, přidává vlastní logo a pro média zavádí možnost užití pečetě, kterou si mohou vystavit například na svou domo…

Allianz odkryla nové ambasadory, brankáře para hokeje i bobisty

7.January » Marketing&Media
Český tým bobistů ve složení Dominik Dvořák, Jakub Nosek, Jan Šindelář a Jáchym Procházka jsou spolu s brankářem para hokeje Michalem Vápenkou novými sportovními ambasadory Allianz pojišťovny.

Dodavatelé Albertu se o zákaznících dozví víc

7.January » Marketing&Media
Albert spouští novou platformu na sdílení dat. Dodavatelé řetězce se díky ní dozví více o nakupujících. Řetězec si od projektu slibuje lepší nabídku pro zákazníky i snižování přebytků.

Obzory české mediální legislativy

7.January » Marketing&Media
Nový ministr kultury Martin Baxa uvedl jako jednu ze tří priorit svého resortu revizi mediální legislativy. A to je dobře, protože podle mediálních expertů už ji potřebujeme jako sůl.

LinkedIn Summit se uskuteční až v dubnu

7.January » Marketing&Media
Třetí ročník konference zaměřené na marketing, personalistiku a obchod posouvá i nominace na Ceny česko-slovenského LinkedInu LiFT.

„Investor do budoucnosti“ Matt Damon to za reklamu pro crypto.com pěkně schytává

7.January » Marketing&Media
Hercova reklama pro kryptoměnovou burzu Crypto.com se sloganem „štěstí přeje odvážným“ přirovnává investice do kryptoměn k odvaze dobrodruhů a veličin světové historie při průzkumu vesmíru nebo výstupu na Mount Everest. A napříč sociálními sítěmi ho…

Za české Tesco bude mluvit Jakub Žižka

7.January » Marketing&Media
Na pozici manažera externí komunikace pro Tesco v České republice nastoupil od letošního ledna Jakub Žižka, který se zároveň stal tiskovým mluvčím společnosti.

Tato informační stránka o Pavel Kalouš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kalouš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes