15
new stories - click to show

Jan Kepler

Related to

Mozek září, duše žádá o pomoc. Nadané děti

11.September » Reportermagazin.cz
Babička Jiřího Grosmana dává občas k dobru historku o tom, jak jejího vnuka kdysi fascinovala řecká mytologie. Když se ho pak ve školce jednou před Vánoci zeptali, na co věří, malý Jirka bez váhání odpověděl, že na olympské bohy.

Tycho Brahe: Doplatil na pletky s královou matkou?

28.August » Epochaplus.cz
Světoznámý alchymista svírá v rukou velmi zajímavou pozvánku. „Hodokvas u známého pána z Rožmberka, to si nemohu nechat ujít,“ utrousí pod vousy milovník dobrého jídla a hlavně dobrého vína. Bonviván a aristokrat Petr Vok z Rožmberka je svým bujarým…

Vrcholky Maroka i bublanina pro Berbery. Učitel vzal studenty z gymnázia na expedici

13.August » Bleskově.cz
Učitel pražského gymnázia Antonín Kolář se vydal spolu se svými dvaceti studenty na expedici do Maroka studovat kulturu národa Berberů.

Tipy na letní kina v Praze. Promítá se v parcích, na střeše i v areálu bývalého kláštera

2.August » ČRo
Kultura v Praze teď ožívá také díky letním kinům, která se přes prázdniny – a někde ještě v září – pořádají na mnoha místech metropole. Pojďte se s námi podívat, kam můžete za filmovou projekcí pod širým nebem vyrazit.

Letní kino u Keplera: Kulový blesk

Komedie o dvanáctinásobné směně bytů, kterou její organizátor, advokát Radosta, právem nazval Akce kulový blesk.

Letní kino u Keplera: Apokalypsa: Final Cut

Kapitán Willard si během služby ve Vietnamu získal pověst vynikajícího vojáka. Je pověřen důležitou misí: musí v džungli najít a zlikvidovat amerického plukovníka Waltera E. Kurtze, který dezertoval a vede v čele oddaných domorodců soukromou válku p…

Letní kino u Keplera: V pravé poledne

Zápletka legendárního westernu Freda Zinnemanna z roku 1952 V pravé poledne je velmi jednoduchá – když se šerif obrátí na své spoluobčany s žádostí o pomoc, neboť do městečka se vrací zločinec, jenž se zjevně bude mstít za své někdejší odsouzení, se…

Letní kino u Keplera: Tajuplný vlak

Každá ze tří povídek Tajuplného vlaku má vlastní název a hlavní hrdiny. Čtvrtý film Jima Jarmusche je poctou italské a japonské kultuře v americkém stylu.

Letní kino u Keplera: Věc

Vědce z americké výzkumné stanice na Antarktidě vystraší vrtulníkový nájezd jejich norských kolegů, kteří se marně snaží zabít prchajícího psa. Lov dopadne neúspěšně a Norové zmizí bez toho, aby situaci Američanům vysvětlili. Ti však postupně zjišťu…

Párty Hárder: Summer Massacre v Letním kině u Keplera

Další nejstrašnější mejdan v historii filmu. Režisér Martin Pohl, známý jako kontroverzní rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, natočil pokračování své extrémně nekorektní komedie Párty Hárd.

Letní kino u Keplera: Na samotě u lesa

Manželé Oldřich a Věra Lavičkovi se svými dětmi Petříkem a Zuzankou odjíždějí do Loukova na chalupu svého známého, inženýra Radima Zvona. Chtějí také koupit chalupu a doufají, že jim Zvon pomůže.

Letní kino u Keplera: Batman se vrací

Během vánočních svátků rozpoutá v ulicích Gothamu peklo znetvořený muž přezdívaný Tučňák. Mstí se za rodiče, kteří ho po narození hodili do kanálu, i za samotu, v níž byl nucen žít.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Jan Kepler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Kepler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes