Lýdie Kheková

Vztahuje se k

Herečka Alena Mihulová dostane cenu třebíčských diváků

Třebíč - Po poslední odložené inscenaci třebíčského Festivalu divadla 2-3-4 herců je konečně jasno. Cenu diváků, půvabnou sošku Andělky z dílny třebíčské výtvarnice Lydie Khekové získá představení pražského Divadla Ungelt Skořápka s Alenou Mihulov...

Třebíčský divadelní festival začal

Třebíč - Oblíbený Festival divadla 2-3-4 herců začal v Třebíči. Nabízí šest představení, během kterých se na prknech třebíčského Národního domu představí přední čeští herci.

Herečky Bydžovská a Maciuchová zahájí Festival 2-3-4 herců

21.února » Týden.cz
Představením Růžové brýle pražského Divadla Ungelt začne v Třebíči za týden Festival 2-3-4 herců. Přehlídka, jejímž patronem je herec a třebíčský rodák Oldřich Navrátil, se uskuteční popatnácté.

Festival divadla 2-3-4 herců v Třebíči zahájí Divadlo Ungelt

Třebíč - Představením Růžové brýle pražského Divadla Ungelt začne v Třebíči za týden Festival 2-3-4 herců. „Přehlídka, jejímž patronem je herec a třebíčský rodák Oldřich Navrátil, se uskuteční popatnácté. Divákům nabídne šest představení divadel z...

Třebíčský Festival divadla 2-3-4 herců zná svého vítěze

29.března » Vysocina-news.cz
Festival divadla 2-3-4 herců zná vítěze v anketě hlasování diváků o nejlepší představení. Sošku Andělky získalo představení Poslední romance s průměrem 1,3.
Jana Synková - Česká herečka
Zuzana Bydžovská - Herečka
Hana Maciuchová - Česká herečka

Tato informační stránka o Lýdie Kheková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lýdie Kheková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes