15
new stories - click to show

Hana Maciuchová Česká herečka

Related to


Stories

Host Apetýtu: Petr Slinták

12:52 » ČRo Brno
Hostem Apetýtu bude Petr Slinták z Velehradu. Řeč bude o tomto významném poutním místě a připomeneme největší setkání katolíků na Velehradě před pádem totalitního režimu.

Ke kořenům. Stát

28.February » ČRo 3 Vltava
S Petrem Vaďurou a jeho hosty hledáme v Bibli a křesťanské tradici odpovědi na smysl našeho jednání v soukromém i veřejném životě. Hostem je Jáchym Gondáš.

O tom, jak hornický stachanovec pomohl v Ostravě založit televizi

26.February » ČRo Ostrava
Poprvé začal Milan Švihálek historii ostravského televizního studia sepisovat před 15 lety, v souvislosti s televizními padesátinami. Teď své pátrání ještě rozšířil.

Studenti a pokračovatelé Karla Vachka – režisérka a děkanka FAMU Andrea Slováková

26.February » ČRo 3 Vltava
V poslední části seriálu mluví o vlivu Vachkových pedagogických metod na svoji současnou práci režisérka a děkanka FAMU Andrea Slováková.

Hana Maciuchová (†75): Statečná herečka bojovala do posledního dne!

25.February » stars24.cz
Ani měsíc po její smrti to nepřebolelo. Až v těchto dnech se dozvídáme, jak vlastně probíhaly poslední dny legendární herečky Hany Maciuchové, která bojovala se zákeřnou nemocí.

Lze přepsat dějiny?

25.February » ČRo 2 - Praha
Host: prof. Jiří Macháček, vedoucí Ústavu archeologie a muzeologie Masarykovy univerzity. Moderuje Tereza Stýblová.

Studenti a pokračovatelé Karla Vachka – režisér Vít Klusák

25.February » ČRo 3 Vltava
Jako učitel a šéf Katedry dokumentu na pražské FAMU ovlivnil Karel Vachek řadu svých studentů. Ve čtvrté části cyklu Tomáše Piláta na něj zavzpomíná režisér Vít Klusák.

Jitka Novotná – Stříbrný vítr 2

24.February » topvip.cz
Už sedmým rokem připravuje moderátorka Jitka Novotná pro Český rozhlas Dvojka pořad Stříbrný vítr, který si získal mimořádnou posluchačskou oblibu. Novinářsky propracované a promyšlené rozhovory nesou zároveň punc jedinečného osobního setkání. Že ...

S hercem Ondřejem Veselým o jeho poslední televizní seriálové roli, ale i o životě

V Dámské jízdě také zalistujeme netradiční knihou s názvem Kronika rodinných tradic, svátků a radostí a chybět nebudou ani tipy z lunárního kalendáře pro dobrou pohodu.

Kdy si užila poslední smích na jevišti?

24.February » NašeHvězdy.cz
Odcházela tak spořádaně, zodpovědně a skromně, že málokdo její konec vlastně očekával. Když herečka Hana Maciuchová podlehla 26. ledna rakovině slinivky, stalo se to po delším pobytu na Moravě, kam odjela už v létě. „Vyhlížím vlídnější čas. V rodi...
Ivo Paukert - Režisér

Tato informační stránka o Hana Maciuchová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Maciuchová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes