15
new stories - click to show

Andrej Kiska Prezident Slovenské republiky

Related to

Vymysleli mixážní pult na energie a slaví úspěch. Nápad z Brna šetří miliony

26.July » Finmag
Vyměnit dodavatele elektřiny, namontovat nové technologie či jen šetřit. Energetické úspory se dají dělat různě, když ale jde o velkou fabriku či komplex budov, nic z toho nebude samo o sobě stačit. Ukočírovat všechny složky energetické spotřeby a...

České startupy? Máme skvělé nápady, ale to je vše, říká ředitel CzechInvestu

24.July » Finmag
Češi mají nejen šikovné ručičky, ale i hlavičky, říká v rozhovoru pro magazín FInmag ředitel agentury CzechInvest Patrik Reichl. Problém ale je, že to neumíme prodat.

Sudcu Milučkého prepustili

23.July » Postoj.sk
Predsedu správneho kolégia Najvyššieho súdu a sudcu Jozefa Milučkého prepustili v piatok napoludnie z cely policajného zadržania po výsluchu na NAKA

„Nedůstojné.“ Politička Kolíková spekuluje o odchodu ze strany Za lidi

Místopředsedkyně slovenské politické strany Za lidi Mária Kolíková uvedla, že již dále nemůže snášet situaci ve straně. Ta je několik měsíců ve vážné krizi, uvádí slovenská média.

Slovenský Směr kvůli antigenním testům podává trestní oznámení

Slovenská média dnes informují, že strana Směr v souvislosti s nákupem antigenních testů od trnavské společnosti Eurolab Lambda na Národní kriminální agenturu (NAKA) podala veřejné trestní oznámení.

Matovičovu stranu tvoří pouhých 45 členů

16.July » Novinky.cz
Slovenské politické strany zveřejnily počty svých členů. Nejsilnější vládní uskupení Obyčejné lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) expremiéra ­Igora Matoviče čítá jen 45 členů.

Na Slovensku končí Kiska. Nezaplatil členské příspěvky

Bývalý slovenský prezident Andrej Kiska končí ve straně Za lidi, kterou v roce 2019 založil. Slovenská média uvádí, že Kiska nezaplatil členské příspěvky za rok 2021 a v politice končí.

Kiska definitivně končí v politice

15.July » Novinky.cz
Bývalý slovenský prezident Andrej Kiska (58) definitivně končí ve straně Za lidi, kterou založil v roce 2019. Podle webu aktuality.sk Kiska nezaplatil členské příspěvky za rok 2021 a v politice s konečnou platností končí.

Na Slovensku by teď volby vyhrál Pellegrini

13.July » Novinky.cz
Pokud by se parlamentní volby na Slovensku konaly v červenci 2021, zvítězila by strana Hlas-sociální demokracie expremiéra Petra Pellegriniho se ziskem 20,8 procenta hlasů. Vyplývá to z aktuálního průzkumu agentury AKO.

Bytová krize, jednorožci a stoletá influencerka z Osvětimi

11.July » Finmag
Zapomeňte na výhodné spoření, bezrizikové investice, levné bydlení, nekonečné sledování grafů s cenou bitcoinu i na fámy, že v Česku nevypěstujete jednorožce. Dávka chytrého čtení na víkend je tu.

Lovec jednorožců Andrej Kiska mladší: máme se na co těšit

10.July » Finmag
Loví ty správné příležitosti ve startupové džungli. Investorům fondu Credo Ventures tím zajišťuje zhodnocení jejich peněz. Ideální je, aby ulovil jednorožce. Tedy firmu s tržní hodnotou přes miliardu amerických dolarů. A na tomto poli se prý máme ...
Rudolf Schuster - 2. prezident Slovenska
Marek Maďarič - Slovenský scenárista, dramaturg a politik

Tato informační stránka o Andrej Kiska zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Kiska" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes