Zdeněk Klauda

Related to

Jakub Jan Ryba nebyl jen autorem České mše vánoční. Nové CD koncertů otevírá neznámý hudební svět

13.October » ČRo
Jakub Jan Ryba složil za život přes čtrnáct set kompozic. Dochovala se jich pětina a jsou skoro neznámé. Rybův hudební svět odhaluje nové CD s jeho koncerty.

Jakub Jan Ryba: Koncerty

8.October » ČRo
Nová nahrávka orchestru L'Armonia Terrena s dirigentem Zdeňkem Klaudou a sólisty. Poslechněte si recenzi Milana Bátora.

OBRAZEM: Operní nokturno pro úplněk. Na Střeše Lucerny zazpívali Adam Plachetka s manželkou

3.September » Lidovky.cz
V úterý 1. září byl úplněk. K té příležitosti se na Střeše Lucerny odehrál unikátní operní koncert v podání Adama Plachetky a Kateřiny Kněžíkové. Na repertoáru byly skladby s tematikou noci. O klavírní doprovod se postaral Zdeněk Klauda.

Opera při úplňku. Plachetka s Kněžíkovou zazpívali na střeše Lucerny

2.September » Echo24.cz
Během zářijového úplňku se v úterý uskutečnil koncert na střeše Lucerny. V hlavních rolích se představil český basbaryton světového věhlasu Adam Plachetka a jeho žena Kateřina Kněžíková, sólistka Národního divadla. O klavírní doprovod se postaral ...

Oktáva: Festival J.J.Ryby 2020

12.March » Rádio Proglas
V pátek 13. března 2020 v 16:55 si na Proglasu můžete poslechnout Oktávu věnovanou již 3. ročníku Festivalu Jakuba Jana Ryby. Naším hostem bude dramaturg festivalu, skladatel, dirigent a klavírista Zdeněk Klauda.

Mozartovy narozeniny 2020 aneb večírek „u Mozartů doma“

29.January » Opera PLUS
„Rádi bychom, abyste se cítili při letošním koncertu u Mozartů jako doma.“ Těmito slovy lákal propagační text publikum k návštěvě Stavovského divadla u příležitosti 264. výročí narozenin Wolfganga Amadea Mozarta. Slavnostní koncert zpočátku připom...

Koncert ve Stavovském divadle připomene Mozartovy narozeniny

24.January » Týden.cz
Ve Stavovském divadle v Praze si koncertem 27. ledna připomenou narozeniny Wolfganga Amadea Mozarta. Tradiční akce se poprvé ve své jedenáctileté historii odehraje bez účasti orchestru a dirigenta.

Smetanovské výročí oslaví matiné v Národním divadle

23.February » Opera PLUS
V Národním divadle (ND) v Praze se dnes uskuteční matiné ke 195. výročí narození Bedřicha Smetany. Vystoupí sólisté Opery ND Marie Fajtová, Michaela Zajmi a Josef Moravec, klavíristé Šárka Knížetová, Alexandra Borodulina, Zdeněk Klauda a Martin Le...
Aleš Briscein - Český opěrný pěvec
Kateřina Kněžíková - Česká operní pěvkyně

Tato informační stránka o Zdeněk Klauda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Klauda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes