Martin Klihavec

Related to

Letáček o mělnickém podzemí

18.June » Mělník
Mělnický osvětový a okrašlovací spolek již tři roky pořádá Dny otevřených dveří mělnického podzemí. Díky této aktivitě spolku měli návštěvníci možnost spatřit ty nejzajímavější sklepy a chodby, které podzemní labyrint pod naším městem skrývá.

Památky a pozoruhodnosti Mělníka přibližuje nová stolní hra

Pohrát si se svým městem a současně se blíže seznámit s místy, která vídají možná denně, mohou nyní obyvatelé Mělníka. Vybízí k tomu nová desková hra Poznej Mělník, která je opravdu založena na místních motivech. Provází totiž hráče městem, a to v...

Realizaci nápadu na hru urychlil nouzový stav

23.April » Mělnický deník
Mělnický osvětový a okrašlovací spolek vydal v současné době novou rodinnou stolní hru s mělnickými motivy nazvanou Poznej Mělník, která náhodou zapadá do současné situace karantény, kdy je zapotřebí se zabavit a zabavit i děti.

Pohlednice z minulosti: Proměny mělnických zákoutí

12.April » Mělnický deník
V dnešním díle historického seriálu se podíváme do Mělníka. Na srovnávacích fotografiích se můžete podívat, jak se změnila mělnická zákoutí.

Oprava silnice ke hřbitovu pokračuje

24.February » Mělnický deník
Práce na opravě krajské silnice vedoucí směrem k hlavnímu kralupskému hřbitovu v těchto dnech znovu pokračují.

Pohlednice z minulosti: Proměny mělnických zákoutí

23.February » Mělnický deník
V dnešním díle historického seriálu se podíváme do Mělníka. Na srovnávacích fotografiích se můžete podívat, jak se změnila mělnická zákoutí.

Martin Klihavec vyrobil kompletní model chrámu sv. Petra a Pavla

22.February » Mělnický deník
Mělnický kronikář Martin Klihavec nakreslil a zhotovil další papírovou vystřihovánku. Tentokrát se jedná o celý model mělnického chrámu sv. Petra a Pavla. Zájemci tak mají možnost vyrobit si z papíru kostel dokonce ve dvou měřítkách (1:200 a 1:100).

Poznáte obec či město na Mělnicku?

27.January » Mělnický deník
Všímáte si svého okolí? Určitě ano. Ale poznáte města a obce na Mělnicku podle detailů, které pro vás zachytil hledáček redakčního fotoaparátu? Zkuste to s naším novým fotokvízem. Poznáte, odkud vám snímky přinášíme tentokrát?

Martin Klihavec: Láska k historii mě vrátila k deskriptivní geometrii

26.January » Kutnohorský deník
/ROZHOVOR/ Martin Klihavec je známý výrobou papírových modelů nejen mělnických pamětihodností. Kromě toho ve městě zastává funkci kronikáře, ale také předsedy Mělnického osvětového a okrašlovacího spolku a současně také literárního fondu. K tomu v...

Kvůli mělnické eurobankovce lidé nocovali před informačním centrem

17.December » Mělnický deník
/FOTOGALERIE/ V Turistickém informačním centru Mělník byl v pondělí 16. prosince v 9 hodin zahájen prodej mělnické suvenýrové eurobankovky. Již od časných ranních hodin se tvořila dlouhá fronta a kolem deváté hodiny sahala od informačního centra a...

OBRAZEM: V rámci oslav zasadili strom svobody

18.November » Mělnický deník
V Jungmannových sadech v Mělníku byl během sváteční neděle zasazen památný strom svobody, který městu věnoval Mělnický osvětový a okrašlovací spolek k třicátému výročí sametové revoluce. Po zaznění státní hymny pronesl úvodní řeč předseda spolku M...

Tato informační stránka o Martin Klihavec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Klihavec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes