15
new stories - click to show

Tomáš Klinka

Related to

Zachovat povinný druhý cizí jazyk na základní škole? Debata pokračuje

23.July » Novinky.cz
V pátek zveřejnily Právo a Novinky.cz společný text velvyslanců Německa, Francie, Španělska a Itálie, v němž vysvětlují důvody, proč je podle jejich názoru potřebné zachovat povinnou výuku dvou cizích jazyků na druhém stupni základních škol.

Anglicky se naučí jinde. Ať školy učí jako první jazyk něco složitějšího, navrhuje germanista

21.May » iROZHLAS
Ministr školství Petr Gazdík (STAN) navrhuje zrušit povinnost učit se druhý cizí jazyk. „Jako ministerstvo souhlasíme, že další cizí jazyk je velmi důležitý a rozhodně chceme zajistit, aby ho všichni žáci mohli navštěvovat. Ale ne všichni mají vlohy…

Anglicky se naučí jinde. Ať školy učí jako první jazyk něco složitějšího, navrhuje germanista

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) navrhuje zrušit povinnost učit se druhý cizí jazyk. Co si o tom myslí lingvisté a učitelé jazyků? Ptá se Jan Bumba.

Snaha o zachování druhého cizího jazyka na školách. Petici proti reformě podepsalo na 2400 lidí

21.April » iROZHLAS
Na základních školách by se měla zachovat povinná výuka dvou cizích jazyků. Myslí si to zástupci tří pedagogických fakult, někteří učitelé jazyků nebo také mezinárodní obchodní komora. Protestují proti připravované reformě vzdělávání, podle které má…

Tato informační stránka o Tomáš Klinka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Klinka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes