15
new stories - click to show

Marta Kloučková

Related to

Nominace na Grammy jsou odtajněny. Poslechněte si výběr z nich napříč žánry podle Marty Kloučkové

2.December » ČRo 3 Vltava
Letošní nominace na americké hudební ceny Grammy ovládl hudebník Jon Batiste s alby We are a Soul, získal jich celkem jedenáct.

Marta Kloučková & David Dorůžka & Milan Cimfe - Dreamland

3.November » Český rozhlas Jazz
Milan Cimfe popadl svoje djambe a spolu s kytaristou Davidem Dorůžkou odlehčeně doprovodili zpěvačku Martu Kloučkovou, vychutnejte si jejich cover písně Joni Mitchell.

Sedmé nebe s Martou Kloučkovou: Hana Hegerová. Edith Piaf z Prahy zůstává nadále ikonou

20.October » ČRo
V Sedmém nebi si připomínáme 90 let od narození československé šansonové legendy Hany Hegerové. Poslechněte si výběr z jejího repertoáru.

Dáma s erbem a citem pro šanson. Vltava slaví nedožité devadesátiny Hany Hegerové

19.October » ČRo
Narodila se 20. října 1931 v Bratislavě. Jak se svěřila v rozhovoru pro vltavský pořad Setkávání v roce 2005, v jejích žilách kolovala československá, německá i maďarská krev. Maminka byla aristokratického původu a v rodovém erbu měla sovu. „Předs...

Magical Mystery Jazz Bus Tour

Jazz Bus Showcase je pohyblivý hudební svátek. Nepravidelná autobusová linka s muzikanty, publicisty a promotéry na palubě. Letos vyjel počtvrté a spojil aktivity polské platformy Voicingers, happening k zahájení činnosti brněnského webového…

Tato informační stránka o Marta Kloučková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marta Kloučková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes