15
new stories - click to show

Vladimír Valovič

Related to

Stačilo pár centimetrů a z legendárního Gustava Broma byl Jod

26.September » iRegiony Impuls
V pátek to bylo 25 let, co navždy odešel Gustav Frkal, jehož všichni znají jako Gustava Broma. MF DNES při té příležitosti přinesla perličky a zásadní momenty ze života geniálního kapelníka a manažera, který svůj život spojil s Brnem.

27.8. Novinky v hudbě

28.August » ČRo
Záznam koncertu Rozhlasového Big-Bandu Gustava Broma pod vedením Vladimíra Valoviče se sólisty Davidem Deylem a Zuzanou Gamboa a Moniky Absolonové.

Plesová sezóna vyvrcholila velkolepým Česko-Slovenským plesem

21.April » parizskaulice.cz
Významné osobnosti z oblasti vědy, kultury, sportu, podnikatelského i politického života během uplynulého víkendu utužovali přátelské vztahy mezi Slovenskou republikou a Českou republikou na 7. ročníku Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním do...

Galerie: Takhle to vypadalo na Česko-Slovenském plese

19.February » Koule.cz
U příležitosti 30. výročí sametové revoluce otevřela Česko-Slovenský ples 2019 árií z opery Rusalka Měsíčku na nebi hlubokém sopranistka Jana Šrejma Kačírková za doprovodu harfistky Kataríny Šefčíkové. Umělce provázel celý večer Rozhlasový Big Ban...
Eva Máziková - Slovenská zpěvačka

Tato informační stránka o Vladimír Valovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Valovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes