15
new stories - click to show

Jolana Smyčková

Related to

Hodnocení uživatelů: Kytice (Divadlo Semafor) - 100 % [Karel H]

25.September » i-divadlo.cz
Jedno z nejlepších představení divadla. Myslím si, že recenze redakce píší lidé, kteří nikdy nic podobného neudělali a jen kritizují práci ostatních.

Hodnocení uživatelů: Zasněžená romance (Severočeské divadlo) - 70 % [Zuz.wais]

25.November » i-divadlo.cz
Byla jsem velmi mile překvapená jak režií tak choreografiemi, ikdyž stepařské části občas pokulhávaly. Kvalitní výkony herců: Jolana Smyčková v roli Vivien, herecky i pěvecky velmi pěkné, v roli Haryho Scota Pavel Trávníček, což je skvělý herec al...

Špióni v převleku odhalují supertajný trailer

19.November » filmserver.cz
Will Smith jako tajný superšpión a Tom Holland jako vynálezce, to je nová animovaná komedie Špióni v převleku . Podívejte se na nový, supertajný trailer.

Ústečané se mohou těšit na dva ohňostroje. Na první adventní neděli a Nový rok

15.November » Ústecký deník
Stromy a výzdobu Ústí rozsvítí 1. prosince. Přijede Jiří Korn, Kamélie, Bohuš Matuš, Josef Melen, Jolana Smyčková či Václav Upír Krejčí. Program je plný hudby, divadla i legrace.

Sexy překvapení pro Jiřího Suchého (87)

30.December » Aha!
Nejúspěšnější muzikál divadla Semafor Kytice oslavil již 850. reprízu. A bludička si pro principála Jiřího (87) Suchého připravila sexy překvapení.
Zdeněk Merta - Český hudební skladatel, klavírista a producent

Tato informační stránka o Jolana Smyčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jolana Smyčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes