Dagmar Zázvůrková

Vztahuje se k

Lékař ji nepochválí: Zpěvačka s nalomenými kůstkami v kotníku odložila berle a ortézu jenom proto, aby si nekazila outfit

11.listopadu » Super.cz
Byl to týden, co spadla na podpatcích na schodech z jeviště v Malostranské besedě, když křtila charitativní kalendář pro nadaci Dej pac, a neskončilo to bez následků. Zpěvačka a herečka Dáša Zázvůrková skončila s nalomenými kůstkami v kotníku. Sád...

Za sedm let oslaví stovku. Slavné české operní pěvkyni by mohly eleganci závidět i o tři generace mladší kolegyně

27.října » Super.cz
Ani ve svých třiadevadesáti letech Soňa Červená neztrácí elán, energii a eleganci. Operní pěvkyně se zúčastnila křtu kalendáře pro organizaci Home4pets, která pomáhá opuštěným a týraným zvířatům hledat nový domov.

Dagmar Havlová v kině propukla v pláč: Co se stalo?

4.října » Super.cz
Premiéra historického filmu Toman přilákala do kina plno vzácných hostů včetně bývalé první dámy Dagmar Havlové (65) . Ta dorazila v dobré náladě v doprovodu svých přátel, dirigenta Libora Peška a herečky Dáši Zázvůrkové, přesto se neubránila slzám.

Populární česká zpěvačka se v létě slunila na plachetnici, kde chytala bronz i inspiraci pro svou tvorbu

19.září » Super.cz
Ani na dovolené herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková (37) nezahálí. Celý týden se v srpnu plavila s přáteli na plachetnici u chorvatských břehů, kde nejenže odpočívala, ale také pilně pracovala na nových písničkách.

Klatovské Hudební pátky nabídnou koncert Zázvůrkové, Macháčka a Swing Tria Avalon

12.srpna » Novinky.cz
V pátek 17. srpna se v Klatovech v renesančním dvorku ve Vídeňské ulici uskuteční koncert Dášy Zázvůrkové, Petra Macháčka a Swing Tria Avalon s názvem Co neodnesl čas. Oblíbený cyklus hudebních koncertů pořádá Městské kulturní středisko v Klatovech.

Hvězda britského X Factoru v Praze. Čokoládový krasavec slavil s českými celebritami

29.června » Super.cz
Doslova jako přehlídka celebrit působila oslava narozenin divadelní a filmové producentky Kateřiny Duškové, která se uskutečnila na Občanské plovárně.

Tato informační stránka o Dagmar Zázvůrková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dagmar Zázvůrková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes