15
new stories - click to show

Ivan Bella

Related to

První slovenský kosmonaut Ivan Bella: Měsíc je ideální mezistanicí při letech do hloubi vesmíru

4.October » Novinky.cz
Přes dvě stě originálních artefaktů z vesmírných misí Spojených států a Sovětského svazu je k vidění na světové výstavě Cosmos Discovery v Bratislavě. Od soboty je přístupná veřejnosti v prostorech Incheba na petržalské straně Dunaje.

Ivan Bella uvedie v Pieąťanoch do života 40 leteckých kníh

Počas festivalu letectva v Piešťanoch sa slávnostným aktom uvedú do života knihy z najväčšej knižnej edície Slovensko z neba. 40 titulov vydaných počas covidovej éry pokrstí slovenský kozmonaut Ivan Bella.

Crew Dragon se čtyřmi kosmonauty přistál v Žatci

25.April » kosmonautix.cz
Velké věci se o víkendu děly v Žatci. Na tamním letišti totiž přistála kosmická loď Crew Dragon. Či přesněji její nafukovací maketa. Jak jistě víte, loď je čtyřmístná. Proto se do ní „vešli“ všichni čtyři českoslovenští kosmonauti. Vždyť Ivan Bella,…

Stále jediný Čech. Před 42 lety se Remek vydal do vesmíru

2.March » Týden.cz
Vůbec první evropský kosmonaut světa. Takové přízvisko náleží Vladimíru Remkovi, od jehož startu do vesmíru dnes uplynulo přesně 42 let. Šlo celkově o 87. astronauta na světě a o prvního, který nepocházel z USA nebo Sovětského svazu.

Vychází Astropis 115 – Speciál pro rok 2018

12.March » astro.cz
Každý rok vychází jedno speciální číslo, venované nějakému tématu. Rok 2018 je věnován československým dotykům s vesmírem. Tímto způsobem jsme se rozhodli oslavit 100 let od vzniku samostatného Československa a shrnout důležité a zajímavé kapitoly z…

Tato informační stránka o Ivan Bella zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Bella" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes