15
new stories - click to show

Pavel Klusák

Related to

Sedmé nebe s Pavlem Klusákem: Hudba pro designéry

26.November » ČRo
Zazní skladby Briana Ena, kvarteta kornetisty Roba Mazurka a bubeníka Chada Taylora Chicago Underground, průkopníka ambientu v Japonsku Hiroshi Yoshimury a dalších.

Elektronická žena. Příběhy žen, které formovaly elektronickou hudbu

18.November » ČRo 3 Vltava
Daphne Oram, Pauline Oliveros, Beatriz Ferreyra a další. Jejich podíl na vývoji elektronické hudby je doceňován až v poslední době. Uvádějí Pavel Klusák a BioMasha.

Dokumentární Ji.hlava ožila ve virtuálnu

30.October » Jihlavské listy
Ačkoli se v principu stala Jihlava od úterý opět evropským středobodem zájmu filmových profesionálů a fanoušků dokumentaristiky, letos je vše poprvé zcela jinak. Jako celý zbytek kulturního světa, musel se i festival dokumentárních filmů skrýt pře...

80000 nahrávek jsme už digitalizovali. O archivu Supraphonu s Karlem Denišem

22.October » ČRo 3 Vltava
O reedicích na vinylu V. Neckáře, V. Mišíka nebo P. Kalandry, ale i o digitální doméně a utajených pokladech si povídá P. Klusák s šéfproducentem Supraphonu K. Denišem.

Song navzdory: Příběhy protestsongů, hudebních konfliktů a muzikantů bojujících za svobodnější svět

9.October » ČRo 3 Vltava
Dnes uplynulo 80 let od narození zakladatele Beatles Johna Lennona, který výrazně ovlivnil populární hudbu a svou tvorbou se vyjadřoval i k zásadním společenským otázkám.

Tato informační stránka o Pavel Klusák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Klusák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes