Hana Kofránková

Related to

Francis Scott Fitzgerald: Něžná je noc

25.October » ČRo 3 Vltava
Přeložil Lubomír Dorůžka. Dramatizace František Pavlíček. Dramaturgie Jana Weberová. Režie Hana Kofránková. Natočeno v roce 1997.

Fráňa Šrámek: Rorejsova vojna

23.October » ČRo 3 Vltava
Povídku nejslavnějšího soboteckého rodáka z knihy Žasnoucí voják připravila Marta Kussová. Účinkuje Josef Somr. Režie Hana Kofránková. Natočeno v roce 1999.

Škvorecký, Šrámek, Hostovský a další. Poslechněte si povídky z kraje blouznivců

19.October » ČRo 3 Vltava
Co spojuje Egona Hostovského s Jiřím Grušou, Josefem Škvoreckým, Fráňou Šrámkem nebo Jaromírem Typltem? Všichni se narodili ve východních Čechách.

Francis Scott Fitzgerald: Něžná je noc

18.October » ČRo 3 Vltava
Přeložil Lubomír Dorůžka. Dramatizace František Pavlíček. Dramaturgie Jana Weberová. Režie Hana Kofránková. Natočeno v roce 1997.

Anton Pavlovič Čechov: Doma

16.October » ČRo 3 Vltava
Povídka klasika ruské literatury v překladu Jaroslava Huláka. Účinkuje Miroslav Středa. V roce 1996 natočila režisérka Hana Kofránková.

Anne Brontëová: Dvojí život Heleny Grahamové

5.October » ČRo
Desetidílná četba v interpretaci Lukáše Hlavici a Dany Černé. Anglická spisovatelka Anne Brontëová je nejmladší sestra z literárně nadané rodiny Brontëových.

František Hrubín: Sázava, řeka dětství, mládí mého. Ke 110. výročí narození básníka

15.September » ČRo 3 Vltava
Před sto deseti lety se narodil básník František Hrubín. Poslechněte si literárně-hudební pásmo z jeho poezie a fragmentů prózy U stolu. Doprovází hudba Jiřího Smutného.

František Hrubín: Sázava, řeka dětství, mládí mého

14.September » ČRo
Před 110 lety se narodil básník František Hrubín. Poslechněte si literárně-hudební pásmo z jeho poezie a fragmentů prózy U stolu. Doprovází hudba Jiřího Smutného.

Agatha Christie: Modrý muškát

13.September » ČRo 3 Vltava
Detektivní příběh britské autorky připravila Eva Ruxová. Účinkují Viola Zinková, Marie Marešová, Karel Pospíšil, Hana Kofránková a Josef Červinka.

Agatha Christie: Krev na chodníku

12.September » ČRo 3 Vltava
Detektivní příběh britské autorky připravila Eva Ruxová. Účinkují Viola Zinková, Hana Kofránková, Josef Červinka a Michal Pavlata. Režie Petr Adler. Natočeno v roce 1994.

Emil Artur Longen: Zlodějové

5.September » ČRo
Josef Dvořák, Josef Bek nebo Květa Fialová ve dvou kabaretních hříčkách, které doplňují kuplety Eduarda Basse a citace z dobového tisku. Poslouchejte do soboty 12. září.

Tato informační stránka o Hana Kofránková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Kofránková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes