15
new stories - click to show

Alexandra Koláčková

Related to

Praha 13 chce zlepšit komunikaci veřejnosti s radnicí, připravila anonymní dotazník

Vyřizujete často záležitosti s úřadem městské části? Zajímáte se aktivně o dění v městské části? Praha 13 připravila dotazník, jehož vyplněním pomůžete zlepšit komunikaci městské části Praha 13 a jejího úřadu.

Stolní tenis jako Nápad pro Šestku

Další Nápad pro Šestku třetího ročníku je hotový, jeho navrhovatelkou je Hana Dlouhá a realizaci provedl Odbor dopravy a životního prostředí Prahy 6.

Malostranské trhy se vracejí, nakoupíte v červenci i v srpnu

Na čerstvou zeleninu, maso, mléčné výrobky od domácích producentů se můžete opět těšit 16. a 30. července a 13. a 27. srpna.

Sochařský festival Sculpture line představuje v Praze několik venkovních instalací, další přibudou

Již šestým rokem proměňuje sochařský festival Sculpture line pražské parky, náměstí, ulice i jiná veřejná prostranství v galerii pod širým nebem. V hlavním městě mohou prozatím návštěvníci obdivovat hned několik sochařských děl předních českých au...

U Dětského ostrova najdete dvě mozaiková křesla

V rámci projektu Sculpture Line byla u vchodu Dětského ostrova instalována dvě mozaiková křesla. Jejich autorkou je výtvarnice Alexandra Koláčková, která se specializuje na výrobu plastik do veřejného prostoru.

Sculpture Line 2020 i na Novoměstské radnici / Alexandra Koláčková - Sedící postava

9.July » Informuji.cz
Jednou ze zajímavých zastávek sochařské linky 6. ročníku... | Praha 2 - (2020-07-08 00:00:00 - 2020-09-30 00:00:00)

Sochy koně a ruky zůstanou ve vratislavickém parku nastálo. Obec je koupila

Ve Vratislavicích se na základě pozitivního ohlasu od lidí rozhodli zakoupit dvě z vystavovaných děl v zámeckém parku. Obec doposud neměla sochu, která by pro ni byla typická.

Festival Sculpture line ukáže nové sochy v jedenácti českých městech

Se začátkem června již šestým rokem přichází do Prahy i dalších měst v republice sochařský festival Sculpture line, aby proměnil parky, náměstí, ulice i jiná veřejná prostranství v galerii pod širým nebem. První instalací letošního ročníku se stal...

Okolí sportovní haly projde revitalizací, vznikne i místo pro grilování

Nové lavičky, koše nebo místo pro grilování. Tak by mělo vypadat okolí sportovní haly v Budějcích. Revitalizace bude alespoň malou náhradou za původně plánovou změnu, která by přišla s výstavou nového multifunkčního centra. Drobné práce proběhnou ...

V parku za hotelem Diplomat najdete keramické sofa

18.December » Pražský patriot
V rámci participativního projektu Nápad pro Šestku 2 radnice šesté městské části navrhl Tomáš Rathouský zlegalizovat vyšlapané cesty a obnovit nebo vyměnit zanedbané lavičky v parčíku za hotelem Diplomat.
Kryštof Hošek - Sochař

Tato informační stránka o Alexandra Koláčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandra Koláčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes