15
new stories - click to show

Martin Konečný

Related to

Co neminout v sobotu: První medaile si rozdělí střelkyně. Na kurt půjdou Krejčíková s Vondroušovou

23.July » ČT24
O olympijský úvod se jako už tradičně postarají střelecké soutěže, konkrétně ženský závod ve střelbě ze vzduchové pušky. Na Hrách v Pekingu po něm Kateřina Emmons slavila zlato, nyní bude Česko reprezentovat Nikola Šarounová. Svůj závod pojedou si...

‚S ničím podobným jsem se nesetkal.‘ Hromadný kolaps studentů v Sokolově je pro experty záhadou

12.July » Lidovky.cz
Jindy poklidný ceremoniál se změnil v drama. Během předávání vysvědčení na konci června se dvaceti žákům střední policejní školy v Sokolově udělalo zle a začali postupně omdlévat. Výsledek? Podle policie za hromadným kolapsem stojí davová psychóza...

Děsivá svědectví přeživších tornáda: Sestřičce zničilo dům, přesto pomáhala ostatním

27.June » Blesk.cz
Šílené okamžiky prožívali lidé zasaženi bouří a tornádem na jihu Moravy. Vír se zjevil zničehonic a obyvatelé museli rychle jednat. Jak se zachovali, když stáli tváří v tvář ničivému přírodnímu živlu? Objevil se i starosta zachránce.

Tak krásně se tady žilo, říká muž, který přijde o dům v Lužicích

/VIDEO/ Rodilý Hodoňák Martin Konečný bydlel v domě ve Velkomoravské ulici v Lužicích deset let. Teprve loni u domu doplatil hypotéku. Jenže tento týden mu život změnilo tornádo.

Ticho a dvě minuty hrůzy: Martin a Michaela splatili hypotéku, teď je jejich dům na odpis

26.June » Blesk.cz
Měl to být poklidný čtvrteční večer, během chvíle se ale změnil v neskutečnou hrůzu. Tornádo vymetlo část Lužic na Hodonínsku, obří vír neušetřil ani dům Martina Konečného (41) a Michaely Piňosové (39).

OBRAZEM: Jako kdyby se na vás řítila stíhačka, říká muž z Lužic . Přišel o dům

Teprve loni doplatil hypotéku na svém domě Martin Konečný, který bydlí deset let v Lužicích. Život mu nyní výrazně změnilo ničivé tornádo. Z domova mu zbyly trosky.

„Loni jsme doplatili hypotéku.” Z domu v Lužicích mají trosky, musí ho strhnout

25.June » Novinky.cz
Na stržení je po čtvrteční noční vichřici rodinný dům, v němž v Lužicích u Hodonína žila Michaela Piňosová se svým přítelem Martinem Konečným. Střecha je pryč, ve zdech jsou praskliny, interiéry jsou zdevastované, přístavby za domem zmizely, stejn...

VIDEO: Zasahuje při hromadném neštěstí. Záchranáři ukázali nový vůz v plné síle

„Je to v podstatě malý náklaďák plný zdravotnického materiálu a pomůcek,“ řekl o novém speciálním automobilu ve vozovém parku kroměřížské záchranky Martin Konečný, vedoucí dopravy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje.

Proč mají ženy lepší imunitu než muži a jakou roli hrají hormony? Lékař vysvětluje, jak můžeme zůstat zdraví

11.May » ČtiDoma.cz
Jak je to s imunitním systémem mužů a žen? Proč muži "lehnou" s obyčejnou rýmičkou? Podle doktora Martina Konečného je to v... Zdraví

Tato informační stránka o Martin Konečný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Konečný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes