15
new stories - click to show

Michal Konečný

Related to

Rozpuštěný led a hokejisté na hostování, svaz však druhou ligu utnout nemůže

4.January » iDNES.cz
Třetí nejvyšší hokejová soutěž se nachází ve stadiu klinické smrti. Ač ještě nenastal oficiální konec a Český hokej žádá o výjimku i pro tuto úroveň, kluby ztrácejí víru v restart, rozpouštějí ledové plochy a své nejlepší hokejisty propůjčují prvo...

Mordy a jiné příběhy z Cejlu. Poslechněte si povídky předních českých spisovatelů z knihy Krvavý Bronx

7.December » ČRo 3 Vltava
Povídky z antologie věnované brněnské sociálně vyloučené lokalitě Cejl. Jejich autory jsou Bianka Bellová, Dora Kaprálová, Alena Mornštajnová, Jan Němec a Martin Reiner.

Taky někdy sípete?

2.December » blog.idnes.cz
To je tak: občas se mi stane – zcela nezávisle na roční době nebo zeměpisné šířce – že přestanu mluvit. Jenom sípu. Následně přestanu i sípat. Mám potom tichou domácnost, zvláště když jsem v zimě na chalupě sám.

Basketbalové nejvyšší soutěže se také rozjedou

5.November » Hanácký Večerník
Také české nejvyšší basketbalové soutěže se chystají na restart po nucené pauze. Ještě ne tento víkend, ale v půlce listopadu. To se rozjede elitní liga mužů, následovat bude i ženská. Informoval o tom web České basketbalové federace. Všichni chce...

Důmkancelář

24.October » blog.idnes.cz
Drtivá většina důchodců vám potvrdí, že pracovat doma je příjemné a užitečné. Ostatní po tom vždycky toužili, ale úřední šiml se stavěl na zadní. Píchačky jsou píchačky...

S Janem Husem za zády.

19.October » blog.idnes.cz
Asi jsme od 17. listopadu 1989 nic takového nezažili. Tedy když pominu pražské zasedání Mezinárodního měnového fondu, jenže to šlo o bitky demonstrujících anarchistů importovaných do Prahy z celé Evropy.

Taxis

18.October » blog.idnes.cz
Ať se lidé klidně zabíjejí na okruhu formule 1. Ať lezou (a padají) po skalách. Ať se potápějí s rizikem, že už se na hladině živí neobjeví. Jsou to jejich životy, jejich zábava a jejich rozhodnutí. Ale proč do toho tahat zvířata?

Konecny už NHL hraje. Teď má šanci i brněnský obránce Konečný

16.October » iDNES.cz
K přenosu z draftu do NHL si brněnský hokejový odchovanec Jakub Konečný před týdnem sedl hlavně ze zvědavosti, aby se podíval, kolik českých hráčů si kluby slavné zámořské soutěže na tradiční burze mládeže rozeberou.

Peníze do kanálu

6.October » blog.idnes.cz
Skvělá doba, kterou momentálně prožíváme, nám dává možnost udělat něco velkého. Ekonomika šlape, národ je zdravý, rozpočet státu na tom snad nikdy nebyl tak dobře. Jde o to investovat přebytečné peníze do kanálu.

Jak upouštět páru na síti.

15.September » blog.idnes.cz
Vždy, když se objeví problém, hledá řešení nebo se blíží volba, ta část lidstva, které se to týká, se rozdělí na dvě rovnostejné (a samozřejmě nesmiřitelné) poloviny. Poslední prezidentská volba u nás je dobrým příkladem.

Náš vrchní velitel

8.September » blog.idnes.cz
Jsme v situaci, kdy máme-nemáme prezidenta. Zmizel z očí. Uklidil se nebo byl uklizen na zámek a nelze poznat, jestli je na dovolené nebo v pracovním procesu. I z těch Lán víme víc o rozkrádání dřeva než co prezident.

Čudlík

6.September » blog.idnes.cz
Internet vám nabídne přesně to, co potřebujete nebo co by se vám zrovna hodilo. Někdy si myslím, že zná moje rodinné poměry, čistý měsíční příjem, ví kolik mám dioptrií a že sbírám mapy všeho druhu.

Tato informační stránka o Michal Konečný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Konečný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes