15
new stories - click to show

Miroslav Korecký

Related to

Malostranský zápisník: Ženám se peče volební dárek, co dostaneme my chlapi?

29.November » iDNES.cz
Víte, že Zemana zabilo zombie a Babiš uhořel v lávě? Neradujte se (neplačte), zatím pouze v Minecraftu. Ale jste-li žena, radujte se z toho, že díky moudrosti vlády k vám míří celé vagóny vložek a tampónů!

GLOSA: Pirát ve stanu odstartoval řež

25.November » iDNES.cz
Po hnutí STAN už i Piráti odsouhlasili vznik společné koalice. Prosadí-li si v ní při sestavování kandidátek poměr 3:1 a v nasazení krajských lídrů dokonce 11:3, jak avizují, půjde fakticky spíš o Piráty se starostenským ocáskem. I nepříliš důstoj...

Malostranský zápisník: Škoda každé rány, která padne vedle (vlády)

22.November » iDNES.cz
Arabské přísloví říká: „Ženě můžeš vždycky natlouct, ona už bude vědět proč.“ U nás jsme zdrženlivější, ale na vládu (jakoukoliv) to sedne jako ušité. A co na to pivař Jurečka, šovinista Bendl a narcis Bartoš?

Malostranský zápisník: Román o věrném přátelství Andreje a Petra

15.November » iDNES.cz
Proč je ODS koalici s lidovci a topáky nevěrná ještě dřív, než ji vůbec založila? Jak se z okamurovců stali havlovci? Kteří dva poslanci nijak netají, že se mají rádi? A proč předseda lidovců nosí červeně nalakované nehty?

KOMENTÁŘ: Dva bloky, bezpočet rizik. Co od propojení opozičních stran čekat?

10.November » iDNES.cz
Po několika letech nudy ve volebních výhledech a průzkumech preferencí jsme svědky nového impulzu: hned pět víceméně středových stran se spojuje do dvou bloků. Co od toho čekat? ptá se komentátor MF DNES Miroslav Korecký.

KOMENTÁŘ: Pokud Kalousek neodstoupí, není chlap, ale bačkora

5.November » iDNES.cz
Když kampaň proti alkoholismu řídí opilec nebo když na rohu ulice vrah o morálce káže, bývá výsledek rozpačitý. Stejně jako v případě starého politického psa Miroslava Kalouska, toho času šéfa poslaneckého klubu TOP 09, píše komentátor MF DNES Mir...

Malostranský zápisník: Muž, který to umí s dětmi. Ideální výbava ministra!

1.November » iDNES.cz
Pepíčku, zacvič si rukou a pak si podrž náplast! Zbraň nového ministra na poslance? Plánuje dnes Daniel Hůlka vracet medaili? Jak se TOP 09 těší na vítězství ve volbách? A jak se manželské povinnosti staly povinnostmi vládními?

Malostranský zápisník: Babiš měl Maláčovou za „debila“ vyhodit z vlády

26.October » iDNES.cz
O slabých premiérech a mrtvém hmyzu. Hřib jde stlát postele, kteří primátoři půjdou vytírat na jipku? Záhada chladného víkendu Jana Hamáčka. A ještě že Čechy nedělí tak hluboké příkopy jako Finy.

KOMENTÁŘ: Prymulova kudla do zad

24.October » iDNES.cz
Kdybychom nebyli jen ve stavu nouzovém, ale válečném, byl by ministr Roman Prymula dnes za úsvitu bez soudu zastřelen. Tato válečná metafora je samozřejmě nadsazená, ale zase ne tolik. Vládě Andreje Babiše se totiž stalo snad to úplně nejhorší, co...

KOMENTÁŘ: Chudá nevěsta ČSSD hledá ženichy. Mezi levicí chybí nápadníci

19.October » iDNES.cz
ČSSD má čtvrt roku na to, aby se otřepala z dalšího volebního výprasku a vymyslela, jak a možná také s kým jít dál. Se Zelenými? S hnutím ANO? Nebo snad s komunisty?

Malostranský zápisník: Emeritní senátoři? Bláznivý nápad po 22 letech realitou

18.October » iDNES.cz
Jednou senátor, vždycky senátor! Na životech fotbalistů (snad také někomu) záleží! Jak končí guerilly v ČSSD? Kterak se s babišovskou rétorikou stát premiérem? A konec obrovské moci a slávy senátora Papouška.

Komentář: Amatérismus od profesora politologie. Fiala si zaslouží Paroubkův řád

15.October » iDNES.cz
Kdo dlouhodobě sleduje výšiny, ale hlavně nížiny české politiky, ten snad musel čekat, kdy s tím nějaký mudrc přijde. Tedy že by uprostřed války s koronavirem zkusil položit vládu. A je to tu, autorem této svěží myšlenky je mistr politické invence...

Tato informační stránka o Miroslav Korecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Korecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes