15
new stories - click to show

Šárka Kosková

Related to

Břicho Radegasta. Vyprávění Šárky Koskové o proslulé soše opředené dávnými pověstmi

4.July » ČRo
Pohádka z Valašska s hudbou Tomáše Kočka a skvělými hereckými výkony Josefa Somra, Pavla Zedníčka, Kláry Suché a dalších protegonistů.

Skřítek v lahvi. Strašidelný příběh o děsivém pomocníkovi, který plní všechny sny a bere duše

26.June » Radio Junior
Jaké by to asi bylo, mít kouzelnou lahev, která splní každé přání? To se dozvíte, když si pustíte napínavé vyprávění. Všechno to má ale samozřejmě jeden háček.

Tanec na ledě. Příběh zvláštního milostného vztahu

19.June » ČRo 2 - Praha
Miroslav Táborský v roli Františka a Tereza Bebarová jako Eva. Příběh milostného vztahu začíná v kupé jednoho vlaku. Svou roli sehraje i ztracený špendlík.

Pastýřská koleda. O tom, jak dobro překoná i nejobtížnější překážky

27.December » ČRo 2 - Praha
Příběh o lidské závisti a vděku divokých vlků. S Martinem Sittou, Klárou Suchou, Václavem Rašilovem v hlavních rolích. Napsala Šárka Kosková. Poslouchejte do 2. ledna 2021.

Pastýřská koleda. Vánoční pohádka o vlcích, zlých lidech a jedné obtížné cestě

26.December » Radio Junior
Napínavá pohádka o zlobě a závisti vypráví příběh vojáka, který se snaží vrátit na Vánoce domů. Les je plný vlků, ale to opravdové zlo se skrývá v někom úplně jiném.

Břicho Radegasta. Pohádka o mamonu, nenávisti i lásce

4.December » Radio Junior
Bohatý Krkavec bezdůvodně vykáže ze svého statku stárnoucího chalupníka Josku. Tomu pak húkalky ukáží, jak vstoupit do sochy Radegasta. A začnou se dít věci...

Šárka Kosková: Jedovatý med

27.September » ČRo 2 - Praha
Kouzla, náhody, tajemná setkání a na konci bolestivé prozření. Premiéra pohádky s Magdalénou Borovou, Igorem Barešem a Tomášem Töpferem. Poslouchejte do neděle 4. října.

O pyšné Karuši. Pohádka o dívce, která si chtěla vzít krále

6.August » Radio Junior
Jak se mládenci rozhodnou potrestat vybíravou dceru hospodského, která odmítá jednoho nápadníka za druhým?

Skřítek v lahvi. Napínavé vyprávění o děsivém pomocníkovi

20.June » Radio Junior
Jaké by to asi bylo, mít kouzelnou lahev, která splní každé přání? To se dozvíte, když si pustíte tenhle napínavý příběh. Všechno to má ale samozřejmě jeden háček. Jaký?

Ceny Trilobit 2020: Nejvíce zaujaly snímky Staříci, Most!, Dálava a Budiž světlo.

27.January » Kultura21.cz
Audiovizuální ceny TRILOBIT 2020 Českého filmového a televizního svazu FITES byly slavnostně předány v sobotu večer 25. 1. 2020. Jedny z nejstarších filmových cen již po třiatřicáté poukázaly na díla s výraznou uměleckou kvalitou, ale rovněž s eti...

Cenu Trilobit získali Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička za výkon ve filmu Staříci. Anticenu dostali moderátoři Luboš Xaver Ves

26.January » Literární noviny
Hlavní cenu Trilobit 2020 si na slavnostním večeru 25. ledna v Berouně odnesli Jiří Schmitzer a Ladislav Mrkvička za film S taříci . Laureáty ceny Trilobit se pak stali režisér a scenárista Jan Prušinovský a scenárista Petr Kolečko za televizní se...

Tato informační stránka o Šárka Kosková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Kosková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes