15
new stories - click to show

Radovan Kouřil

Related to

Léčba koučem Bujanem přinesla basketbalistům Olomoucka první výhru. Nečekanou

8.November » iDNES.cz
Po sérii sedmi porážek v řadě převzal basketbalisty BK Redstone Olomoucko chorvatský trenér Tihomir Bujan a po necelém týdnu na střídačce přivedl tým k nečekanému vítězství nad favorizovanou Opavou.

Dohodovací řízení se dostává do slepé uličky. Úhradová vyhláška nás nutí směřovat úhrady i tam, kde to nepovažujeme za účelné,

11.October » Zdravotnický deník
Při letošním dohodovacím řízení se plátcům podařilo najít konsenzus a uzavřít dohodu ohledně úhrad na příští rok s 10 ze 14 segmentů poskytovatelů péče.

Opava ovládla i druhý Federální pohár, v dramatickém finále udolala Levice

17.September » iDNES.cz
Opavští basketbalisté po roce opět vyhráli Federální pohár. Ve finále si Slezané poradili 73:71 s Levicemi, které závěrečný turnaj hostily.

Basketbalisté Opavy obhájili vítězství ve Federálním poháru

17.September » Sport.cz
Opavští basketbalisté po roce opět vyhráli Federální pohár. V sobotím finále si Slezané poradili 73:71 s Levicemi, které závěrečný turnaj hostily.

OZP doplatí nemocnicím za rok 2021 více než 1 miliardu korun

29.August » OZP
Oborová zdravotní pojišťovna dokončila výpočet finančního vyrovnání předběžných úhrad nemocnic za zdravotní služby poskytnuté v roce 2021.

Nymburk dostal extra motivaci. V prvním finále Opavu přejel, teď čeká peklo

20.May » iSport.cz
Bitva o zlato v basketbalové lize slibovala největší drama za poslední sezony. Realita v úvodním finálovém klání však byla jiná. Favorit z Nymburka sestřelil v domácím prostředí Opavu především díky trháku na startu druhé půle jasně 99:72 a v sérii …

Oborová zdravotní pojišťovna zavedla virtuální pobočku

29.April » Helpnet.cz
Tento komfortní a moderní způsob vzdáleného spojení prostřednictvím videohovoru mohou využívat nejenom stávající klienti OZP, ale i ti potenciální, kteří mají o služby OZP zájem.

Virtuální pobočka je moderní způsob komunikace, který využívá i OZP

26.April » FeedIT.cz
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) nově rozšířila služby v oblasti komunikace o Virtuální pobočku. Tento komfortní a moderní způsob vzdáleného spojení prostřednictvím videohovoru mohou využívat nejenom stávající klienti OZP, ale i ti … Continue read…

Opavští basketbalisté čekají na soupeře, Ostrava se chystá na USK

6.April » iDNES.cz
Vítězně zakončili basketbalisté Opavy a NH Ostrava nadstavbovou část národní ligy. Opavští porazili ve skupině A1 Ústí nad Labem 105:87 a uhájili druhé místo. Ostravští ve skupině A2 zdolali Děčín 92:86, leč na jejich desáté příčce to nic nezměnilo.

Opava ukončila proti Kolínu ligovou sérii porážek a dotáhla se na Brno

17.March » iDNES.cz
Basketbalisté Opavy navázali v 10. kole ligové nadstavby na triumf v Českém poháru, po dvou a půl letech zvítězili na kolínské palubovce a po výhře 87:67 se v tabulce skupiny A1 dotáhli na druhé Brno. Mistrovský Nymburk, který v pohárovém finále mar…

Basketbalisté Opavy po nezvládnuté poslední čtvrtině prohráli i v Děčíně

7.January » iDNES.cz
Basketbalisté Opavy zcela vyhořeli v poslední čtvrtině zápasu v Děčíně, dali v ní jen čtyři body a prohráli 65:88. Druhý tým tabulky utrpěl poprvé v sezoně dvě ligové porážky za sebou poté, co ve čtvrtek překvapivě podlehl v Ústí nad Labem 65:78.

Opavští basketbalisté neměli den a nečekaně prohráli

7.January » Sport.cz
Basketbalisté Opavy nepotvrdili v dohrávce 20. ligového kola v Ústí nad Labem roli papírového favorita, druhý tým tabulky podlehl Slunetě 65:78. Slezané odehráli první zápas od 18. prosince a po téměř třítýdenní pauze a dlouhé cestě do dějiště utkán…

Tato informační stránka o Radovan Kouřil zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radovan Kouřil" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes