15
new stories - click to show

Václav Kovář

Related to

Malíři z Liberce tvoří obraz živě na youtube. Sledující mohou dávat podněty

Tři malíři z libereckého ateliéru Nevzdělanci už více než 60 hodin malují obraz v živém vysílání na youtube. Reagují na podněty sledujících, kteří jim navrhují, co by se na výsledném obrazu mělo objevit.

Malíři tvoří obraz v přímém přenosu. Výsledek mohou ovlivnit i diváci

Tři malíři z libereckého ateliéru Nevzdělanci už více než 60 hodin malují obraz v živém vysílání na youtube. Reagují na podněty sledujících, kteří jim navrhují, co by se na výsledném obrazu mělo objevit.

Počet dopravních nehod v době pandemie klesl. Neznamená to ale, že by lidé lépe řídili

V roce 2020 řešili jihočeští policisté o osm tisíc nehod méně než v roce předchozím. Poprvé za deset let křivka nehodovosti začala klesat. Pokračuje to zatím i letos.

Naprostá většina nehod u Litvínovic se stává v době dopravní špičky. Velmi nebezpečné místo je také u Drahonic

Výpadovka z Českých Budějovic směrem na Krumlov a horizont nad Drahonicemi směrem na Strakonice. To jsou podle statistik velmi nebezpečná místa na jihočeských silnicích.

Jižní Čechy jsou krajem vybržďovačů, každý třetí řidič nepoužívá blikače

21.May » iDNES.cz
K agresivitě za volantem se podle výsledků průzkumu nechá vyprovokovat šedesát procent jihočeských řidičů. V kraji pak záměrně páchají i další přestupky, třeba nedodržení bezpečné vzdálenosti nebo nepoužívání směrových světel.

Křižovatka U Stopařky nevypadá na první pohled nebezpečně, přesto je vyhlášeným místem dopravních nehod

Auta, která jedou z Netolic do Husince a ze Strunkovic do Vitějovic, se setkají na křižovatce u Památníku vojsk pěti armád, tedy v místě lidově zvaném „U Stopařky.“

Chodci absolutní přednost na přechodu nemají a ani nikdy neměli. Zákon jim také ukládá povinnosti

Kdo má přednost na přechodu? Auto, nebo chodec? Otázka jednoduchá, ale odpovědět na ni nelze, že ten, či onen. Své povinnosti totiž mají dle zákona jak řidiči, tak chodci.

I na cyklostezce se musíme chovat jako na silnici. Cyklisté jezdí vpravo, ale chodci chodí vlevo

Kolo je dopravní prostředek, stejně jako třeba automobil. Stejně tak cyklostezka není nic jiného než silniční komunikace. A podle toho bychom se na ní měli i chovat.

Žadatelé o řidičák se mohou hlásit ke zkouškám. Neví, kdy na ně přijde řada

12.April » AutoTN.cz
Desítky tisíc lidí, kteří čekali na závěrečné testy v autoškolách a řidičské průkazy, se už mohou po zrušení nouzového stavu opět hlásit ke zkouškám. Přítomnost komisařů u zkoušek zakázala kvůli pandemii vláda na začátku března. Autoškoly fungovat...

Lockdown žene zvěř i na neobvyklá místa. Srážek s auty rychle přibývá

3.April » AutoTN.cz
V poslední době přibývá dopravních nehod, při kterých se auto srazí se zvěří. Podle myslivců za to může i lockdown. Lidé častěji chodí do přírody, zvěř kvůli tomu nemá klid a více migruje. Řidiči se tak můžou setkat se zvířaty i v místech, kde to ...

Má zákaz, přesto řídil. Měl smůlu. Zastavila ho policie

Muže, který usedl za volant Škody Octavia a vydal se s ní na vozovku, nachytala policejní hlídka. Jedenapadesátiletý šofér má totiž udělený zákaz řízení.

Starosta obdržel čestnou medaili od hasičského záchranného sboru

19.February » Slavkov u Brna
Generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky genpor. Ing. Drahoslav Ryba udělil Čestnou medaili HZS ČR starostovi města Slavkov u Brna Michalu Boudnému. února obdržel Michal Boudný na stanici Slavkov u Brna, z rukou ředitele Územ...

Tato informační stránka o Václav Kovář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Kovář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes