15
new stories - click to show

Marcela Kozová

Related to

O Cenu zimní královny se ve Varech utká jedenáct dvouletých klisen

18.September » iDNES.cz
Poslední dostihové odpoledne letošní sezony na karlovarském Hipodromu Holoubek bude patřit dvouletým klisnám. Osmibodový smíšený program složený z šesti rovinových a dvou překážkových dostihů vyvrcholí jubilejní 40. Cenou zimní královny DS Pegas.

Hlavní slovo mají dostihoví junioři. Vary přivítají Cenu Masise

20.August » iDNES.cz
Nedělní mítink na Hipodromu Holoubek je sestaven ze sedmi rovinových dostihů. Tentokrát hlavní slovo dostanou v Karlových Varech dostihoví junioři.

Oaks a Lázeňská míle. Dostihy v Karlových Varech nabídnou dva vrcholy

6.August » iDNES.cz
V pořadí čtvrtý mítink letošní dostihové sezony na karlovarském Hipodromu Holoubek bude mít hned dva vrcholy, a to v podobě mimořádných rovinových testů. Osmibodovému rovinovému programu vévodí 76. Oaks holdingu Rabbit CZ (kategorie Listed, na 2 4...

Letní cenu klisen v Karlových Varech ovládla Achird

7.July » iDNES.cz
Za doprovodu velmi příjemného počasí hostilo v neděli karlovarské závodiště Hipodrom Holoubek druhý mítink letošní sezony. Hlavní slovo měly tříleté a starší klisny. Dostihovému dni poskládanému ze sedmi rovinových testů vévodila specialita místní...

Karlovarské dostihové závodiště ožívá, mítinky zpestří prázdninový čas

17.June » iDNES.cz
Termínová listina letošní 122. sezony na Hipodromu Holoubek následkem přetrvávajících vládních nařízení zchudla o atraktivní dubnový Den Evropské šlechty, ale od června už by měl program zůstat zachován. V plánu je stejně jako v minulém roce šest ...

Klisna Giannina zkusí v jarní klasice v Mostě překvapit favoritky

7.May » iDNES.cz
Do prvního klasického dostihu určeného jen tříletým klisnám se v neděli na hipodromu v Mostě postaví spolu s dalšími sedmi soupeřkami také Giannina. Hnědka hájící růžové barvy Statku Blata Český ráj nese v přenesené formě jméno své majitelky Jany ...

Zimní královnou se v Karlových Varech stala Muguruza s žokejem Chaloupkou

22.September » iDNES.cz
39. Cenu zimní královny DS Pegas na mílové distanci přesvědčivým výkonem ovládla irská rodačka Muguruza. V sedle s žokejem Jiřím Chaloupkou navázala v Karlových Varech na svůj triumf v červencové Simsonově ceně.

Devět aktérek se zítra v Karlových Varech utká o titul zimní královny

19.September » iDNES.cz
Předposlední dostihové odpoledne letošní sezony na karlovarském Hipodromu Holoubek bude patřit dvouletým klisnám a vyvrcholí ve 39. Ceně zimní královny DS Pegas.

Favoritka si doběhla pro vítězství. Klisna Zariyannka vyhrála dostih Oaks

11.August » iDNES.cz
Favorizovaná Zariyannka vyhrála v Karlových Varech klasický dostih Oaks pro tříleté klisny. Lázeňskou míli opanoval stylem start-cíl sedmiletý hnědák Mormill. V jeho sedle si třetí prvenství dostihového dne připsal žokej Tomáš Lukášek.

Lákadlo karlovarských dostihů: souboj Portorikos vs. Black Canyon

23.July » iDNES.cz
Kvalitní podívanou si v neděli opět užijí karlovarští dostihoví příznivci. Třetí dostihové odpoledne na Hipodromu Holoubek nabídne sedmibodový rovinový program.

Konečně. Dostihová sezona na karlovarském závodišti začíná

28.May » iDNES.cz
Letošní 121. sezóna na druhém nejstarším českém závodišti konečně začíná. Téměř stovka koní na karlovarském Hipodromu Holoubek v sobotu odpoledne proběhne před prázdnými tribunami, bez divácké účasti.

Dva starty, dva triumfy. Žokej Laube kraloval v Karlových Varech

6.August » iDNES.cz
Karlovarští dostihoví příznivci si po dvoutýdenní přestávce opět užili kvalitní podívané. Páté dostihové odpoledne v neděli na Hipodromu Holoubek nabídlo za přítomnosti příjemného slunečného počasí sedmibodový smíšený program s dvojicí testů první...

Tato informační stránka o Marcela Kozová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Kozová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes