15
new stories - click to show

Daniel Král

Related to

Ve 12. ročníku Soutěže o nejlepší projekt prokázali studenti opět mimořádné nadání

12.September » Stavebnictvi3000.cz
Poprvé pod vedením prof. Ing. Petra Hájka, CSc., vedoucího katedry konstrukcí pozemních staveb Fakulty stavební ČVUT v Praze, se během letních prázdnin sešla odborná porota nad…

Dvacítka se sejde na krátkém kempu v Litoměřicích

11.September » Hokej.cz
Mládežnické národní výběry čekají v období do další reprezentační přestávky menší akce, jednu takovou bude mít i ten nejstarší.

PREVIEW: Benátky zůstávají věrné své filozofii. Nedoplatí na to sestupem?

7.September » Hokej.cz
Zatímco ostatní týmy přiváděly jednu zkušenou posilu za druhou, Benátky nad Jizerou podepsaly akorát Antonína Duška. Jinak znovu vsadí na mladý tým.

Hráči přijeli kondičně nepřipravení, říká Přerost po ztrátě se Slováky

31.July » Hokej.cz
Reprezentace do devatenácti let uzavřela turnaj Summer Hockey Challenge v německém Füssenu prohrou se slovenskou dvacítkou, proti níž opět neskórovala.

Nalákal dívku k focení, pak ji znásilnil. Dostal 7 let vězení

Dívku cestou na smyšlený casting znásilnil v autě muž, který se vydával za jednatelku modelingové agentury.

OBRAZEM: Velký gólmanský kemp. 25 mladíků, Pavelec i expert z Kanady

17.July » Hokej.cz
Domovem pro přípravu mládežnických reprezentací jsou v červenci hlavně Rokycany. Na západě Čech se opět po roce sešli i brankáři národních výběrů nebo ti, kteří o dres s českým lvem bojují.

Osmnáctku opustili 4 hráči, dorazil Hamara. Zápasy Petra nadchly

8.April » Hokej.cz
Další škrty v širší nominaci na mistrovství světa do 18 let provedl trenérský štáb Jakuba Petra po modelovém trojutkání, které sehrála osmnácka ve Vyškově proti českému výběru do 20 let.

Připravit brankáře na MS? V této době těžká práce, říká Fürbacher

3.April » Hokej.cz
Reprezentační osmnáctka pokračuje v přípravě na mistrovství světa. Hlavním bodem přípravy budou ve Vyškově tři přípravné zápasy proti dvacítce, po každém utkání mohou trenéři zredukovat nominaci.

ŽIVĚ na Hokejka TV: Osmnáctka hraje odvetu se Slováky

25.March » Hokej.cz
Česká reprezentace do 18 let sehraje ve Vyškově druhý zápas proti slovenským vrstevníkům. Od 17 hodin ho můžete opět sledovat živě díky přenosu Hokejka TV.

ŽIVĚ na Hokejka TV od 17 hodin: Zvládne osmnáctka i odvetu?

25.March » Hokej.cz
Česká reprezentace do 18 let sehraje ve Vyškově druhý zápas proti slovenským vrstevníkům. Od 17 hodin ho můžete opět sledovat živě díky přenosu Hokejka TV.

Motto? Museli jsme se ho učit nazpaměť, líčí Král. Oblíbil si Ještěd

23.March » Hokej.cz
V seriálu Příběhy masek pokračuje Daniel Král, který do modro-bílé kombinace zasadil všechno důležité. Kromě loga Bílých Tygrů a brankářských vzorů přidal i motivační heslo a zajímavé detaily. „Všechny symboly, které na masce mám, jsou pro mě něja...

Jihlava a Poruba selhaly, dál vede Vrchlabí. Zubři si poradili s Frýdkem

17.February » Hokej.cz
Hokejisté Vrchlabí otočili bitvu s Benátkami nad Jizerou a dál vedou průběžné pořadí Chance ligy. Výtečnou formu mají Litoměřice, proti Porubě si připsaly šestou výhru v řadě, na domácím ledě uspěl i Přerov a Havířov, který porazil Duklu. Další ut...

Tato informační stránka o Daniel Král zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Král" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes