15
new stories - click to show

Stanislava Králová

Related to

Autistům v Pardubicích pomáhá speciální „stan“, je teprve druhým v republice

3.February » iRegiony Impuls
V Rodinném integračním centru v Pardubicích začala sloužit Hyperbarická komora, která je určena výhradně pro lidi s poruchami autistického spektra. Je teprve druhým takovým zařízením v České republice.

Krematorium ze Spalovače mrtvol slaví sto let, připomíná je výstava

28.January » iRegiony Impuls
Ikonická budova pardubického krematoria slouží svému účelu již 100 let. Její historii a současnost představuje venkovní výstava Chrám ohně, kterou mohou lidé zhlédnout na panelech na centrálním hřbitově.

V kladrubském hřebčíně se narodilo první hříbě, otcem je elitní sportovec

27.January » iDNES.cz
V Národním hřebčíně Kladruby nad Labem na Pardubicku přivítali na svět první letošní hříbě. Hřebeček se starokladrubské bílé klisně narodil ve středu večer a ve čtvrtek jej hřebčín představil novinářům.

Za trýznivou vraždu družky nožem a sekáčkem na maso dostal muž 23 let vězení

25.January » iDNES.cz
Výjimečný trest v délce 23 let ve věznici se zvýšenou ostrahou vyměřil Krajský soud v Pardubicích šestašedesátiletému Václavu Špačkovi, který loni v dubnu v Lanškrouně zavraždil svoji družku. Použil sekáček na maso a nůž.

Muže soudí za vraždu sekáčkem, k mrtvé družce položil pivo a smažená vejce

24.January » iDNES.cz
Téměř bez emocí a chladnokrevně popisoval dnes u Krajského soudu v Pardubicích šestašedesátiletý Václav Špaček, jak loni v dubnu v Lanškrouně zabil sekáčkem na maso a nožem svou družku. Za vraždu mu hrozí až 20 let vězení, a v případě zpřísnění práv…

Stavba přivaděče do Holic pokračuje i v zimě, řidiče zbaví ostré zatáčky

23.January » iRegiony Impuls
Silničáři v pondělí na stavbě nové silnice před Holicemi ukázali novinářům část rozestavěného dálničního přivaděče. Celý úsek s napojením na I/35 má být hotový koncem tohoto roku a vyjde na 200 milionů korun bez DPH.

Kopance do hlavy i rány pěstí. Devatenáctiletý rváč dostal 4,5 roku vězení

18.January » iDNES.cz
Krajský soud v Pardubicích poslal na 4,5 roku do vězení devatenáctiletého Bronislava Barvu. Než mladík nastoupil dvaadvacetiměsíční trest, který mu už dříve vyměřil kutnohorský soud pro mladistvé, stihl v Havlíčkově Brodě spáchat ještě dalších pět p…

Dřevěné potrubí vydrželo v rybníce zřejmě přes pět set let skoro netknuté

16.January » iDNES.cz
Při odbahnění a rekonstrukci hráze rybníka Skříň na Pardubicku čekal na dělníky zajímavý nález. Pod nánosy jílu i pozdějšího betonu se v hrázi objevila obrovská dřevěná trubka tvořená vydlabaným kmenem s horní dřevěnou poklicí. Měří asi 8 metrů a hm…

Zlomeniny žeber nevznikly zalehnutím, řekl k možnému týrání dítěte znalec

12.January » iDNES.cz
Pardubická pobočka krajského soudu se opět zabývala případem možného týrání dvouměsíčního dítěte, které obžaloba klade za vinu jeho rodičům. Matka podle spisu dítě se slovy „Tak si ho vem!“ silou hodila na vzdálenost jednoho metru proti manželovi.

Vykrádali firmy po celém Česku, kvůli rychlému útěku loupili u dálnic

11.January » iRegiony Impuls
Na soud čeká dvojice zlodějů, které svitavští kriminalisté zadrželi loni v říjnu. Lupiči po republice vykrádali firmy poblíž hlavních silničních tahů. Způsobili tím škodu za sedm milionů korun.

Pamětníci a pozůstalí uctili operaci Silver A i odsoudili válku na Ukrajině

10.January » iRegiony Impuls
U sklepení Larischovy vily v Pardubicích, kde za druhé světové války gestapo drželo před popravou 194 vlastenců, se v pondělí sešli pamětníci, pozůstalé rodiny i historici. Uctili odkaz operace Silver A a oběti následujících událostí.

Matku po hádce ubodal nožem, soud poslal muže na třináct let do vězení

4.January » iDNES.cz
Pardubická pobočka krajského soudu potrestala dnes třinácti lety vězení osmatřicetiletého Marka Habrmana, který loni v březnu po předchozí hádce ve Vysokém Mýtě zavraždil svoji matku. Muž chtěl trest přijmout, státní zástupkyně si však ponechala lhů…

Tato informační stránka o Stanislava Králová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Králová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes