Stanislava Králová

Related to

Opilá matka chtěla s dítětem nocovat na ulici, skončilo v Klokánku

18:09 » iDNES.cz
Hlídka pardubických strážníků narazila v pondělí po 22. hodině v Polabinách na opilou matku s dítětem. Žena chtěla s osmiletou dcerou strávit noc na ulici u zdi domu. Důvodem byla dlouhodobá složitá situace v domácnosti.

Viník se nevídaně snaží, za smrt po večírku padla mimořádně jen podmínka

Trest mimořádně snížený až pod hranici trestní sazby udělil Krajský soud v Pardubicích Jaroslavu Baušteinovi za ublížení na zdraví s následkem smrti. Dostal pětiletou podmínku. Obžaloba muži kladla za vinu, že při potyčce udeřil dvakrát kolegu z p...

Ulicí létaly tisícovky zapomenuté na střeše auta, nálezkyně dostala odměnu

3.August » iRegiony Impuls
Zlozvyk pokládat věci na střechu auta se v pátek odpoledne vymstil řidiči v Pardubicích, který si takto odložil peněženku. A protože na ni zapomněl, hned jak se vozidlo rozjelo, rozlétly se ulicí Na Drážce bankovky v hodnotě sedm tisíc korun.

Koronavirus pohřbil třetinu kulturních akcí, některé se zachránit podaří

19.July » iRegiony Impuls
Festival Tomáškova a Novákova hudební Skuteč, Kociánovo Ústí nebo Újezdské léto museli letos pořadatelé odpískat. V komornějším režimu se odehrála minulý týden Smetanova Litomyšl. Některé akce se však podařilo zachránit a organizátoři posunuli ter...

Hluchý labrador uvázl v kanálu, vyprostit jej museli hasiči

17.July » iDNES.cz
V kanalizační trubce v Bukovině u Přelouče uvázl starý hluchý labrador. Zvíře tam podle velitele hasičů bylo uvězněné zřejmě od pondělí, kdy ho jeho majitelé začali postrádat.

Zemřel drůbežářský velkopodnikatel Mach, litomyšlský patriot a mecenáš

16.July » iDNES.cz
Ve věku 78 let zemřel ve středu po dlouhé nemoci litomyšlský podnikatel Jiří Mach. V roce 1992 začal budovat líhně kuřat, které jsou v současnosti jedny z největších v České republice a na Slovensku. Byl také velkým litomyšlským patriotem a mecená...

VIDEO: Mladík se sluchátky ignoroval houkající auto strážníků za zády

16.July » iDNES.cz
Houkající auto strážníků za svými zády ignoroval mladík přecházející třídu Míru v centru Pardubic. Když se mu strážníci vyhýbali, viděli, že má v uších sluchátka. Apelují proto na všechny posluchače v ulicích, aby si dávali pozor.

Z lahví od piva byla matrjoška, stařík do nich schoval ukradený olej

16.July » iDNES.cz
Ve dvou lahvích od piva chtěl z obchodu pronést 89letý muž dvě menší lahvičky s olivovým olejem. Obalům na pivo odřezal dno, oleje strčil dovnitř a odřezek zase přilepil. To vše kvůli zboží za 189 korun.

Hasiči kvůli hadovi rozebírali skalku u domu, našli metrovou užovku

15.July » iDNES.cz
Užovka obojková potrápila hasiče a majitele rodinného domu v Žamberku na Orlickoústecku. Obyvatelé domu se obávali, že mají na pozemku schovaného jedovatého hada, a tak museli hasiči rozebrat kamennou skalku.

Navigátor dovedl řidiče kombajnu do auty obložené jednosměrky v Pardubicích

13.July » iDNES.cz
Žně mohli mít policisté, kdyby se zaměřili na robustní kombajn, jehož řidič se pokoušel projet kolem jejich sídla v pardubické ulici Na Spravedlnosti. Doprovod navigoval obsluhu sklízecí mlátičky se zapřaženou kosou do uličky, kde neměla šanci pro...

Kvůli amputaci po nehodě začal muž psát blog, teď je z něj knížka

11.July » iRegiony Impuls
Dlouho odolával blogger Jiří Švihálek nabídkám, aby svůj internetový report o tom, jak s manželkou zvládají život po nehodě, která ho připravila o nohu, vydal knižně.

Synovi z Islámského státu poslal z Vysočiny životní úspory, dostal podmínku

9.July » iDNES.cz
S tříletou podmínkou odešel od Krajského soudu v Pardubicích Mohammed Yousef Al Samamarraie za financování terorismu. Svému synovi, členu Islámského státu, poslal z Havlíčkova Brodu přes Turecko do iráckého Mosulu americké dolary v přepočtu za 54 ...

Tato informační stránka o Stanislava Králová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Králová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes