15
new stories - click to show

Andrea Kratinová

Related to

Dcera Karla Zemana Ludmila se také věnuje animovanému filmu

22.February » ČRo
„Byla jsem tátova holčička,“ přiznává s úsměvem Ludmila Zemanová, která pokračuje v tradici svého otce a je nadšená zejména z fungování muzea Karla Zemana v Praze.

„Hradišťan vznikl, když jsem ještě nebyl na světě,“ připomněl Jiří Pavlica

13.December » ČRo
Pozvání do Českého rozhlasu Zlín přijal dlouholetý umělecký vedoucí Hradišťanu Jiří Pavlica. Zlínský kraj ho letos vyznamenal cenou Pro Amicis Musea neboli Přátelům múz.

Vzniká tzv. filmová mapa Zlína, projekt o historii zlínských ateliérů

11.December » ČRo
Odborníci z Masarykovy univerzity v Brně připravují databázi o historii zlínských ateliérů. Bude obsahovat mimo jiné i vizualizace a speciální mapy.

Jízda králů ve Vlčnově, Kunovicích i Hluku naživo. Hýlom hálom zazní po rozhlasových vlnách i online

29.May » ČRo
Jízda králů je moravský klenot zapsaný na seznam UNESCO. Kvůli pandemii koronaviru se ale letos nepojede ani v Hluku, ani ve Vlčnově, neuvidí ji návštěvníci Kunovic.

Kniha Poslední deník Květy Fialové vznikala tak trochu pozpátku, prozradil v Apetýtu její autor Josef Kubáník

25.November » Slovácké divadlo
"Víte, co je na světě nejkrásnější? Že netrvá věčně". Citátem z divadelní inscenace Harold a Maude začíná kniha nazvaná Poslední deník Květy Fialové. Napsal ji herec a velký kamarád této divadelní, televizní a filmové hvězdy Jožka Kubáník. Jak ho ...

Divadelníci dovolí nahlédnout do zákulisí přípravy muzikálu Chicago

Už jen pět týdnů dělí uherskohradišťské divadlo od velkolepé premiéry slavného jazzového muzikálu Chicago. Zájem je obrovský. Z více než dvou a půl tisíce vstupenek jsou volné necelé tři stovky a každým dnem mizí další. "Zájem nás velmi těší, a ab...

Tato informační stránka o Andrea Kratinová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Kratinová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes