15
new stories - click to show

Jaroslav Kříž

Related to

Povinná četba netáhne. Gogol i Remarque zůstali v regálech

5.November » Metro
Na začátku října veřejné knihovny opět zpřísňovaly hygienická opatření. 22. října však musely opět zavřít své brány.

Pálenice na Znojemsku zažívají jednu z nejhorších sezón. Chybí meruňky

22.October » Znojemský deník
Jedna z nejhorších sezón, tak popisují současnou situaci provozovatelé pěstitelských pálenic na Znojemsku. Kvůli mrazům se totiž neurodily meruňky, jedna z hlavních surovin pro destiláty. Nyní je nahrazují švestky a hrušky. Destilační kotle ale je...

Knihovnám chybí peníze na knížky, za nové tituly od čtenářů uvaří i kávu

21.September » iRegiony Impuls
S nižšími rozpočty hospodaří veřejné knihovny v Libereckém kraji. Nezbývá jim dost peněz na nákup nových titulů. O jejich darování tak nyní žádají lidi.

Ohnout a vyhrát. Mazáci spojení s Huawei si „ochočili“ Národní knihovnu

13.August » Seznam Zprávy
Nová odhalení v kauze mnohamilionových manipulací se zakázkami, které vypisovali na resortu kultury.

V Telči startuje letní program i se strašidlem na zámku

Na nádvoří telčského zámku ožije příští týden Strašidlo cantervillské. V Telči se „po koronaviru“ rozjíždí kulturní sezóna. Nádvoří s kavárnou Univerzitního centra MU hlídají divoká zvířata v rámci výstavy sochařů Ireny a Nikose Armutidisových. Uv...

„Premiéra mám zmáknutýho, kšefty tečou jak chlast, se v tom můžeme koupat!“ Přinášíme zásadní informace o oblasti, na kterou js

ParlamentníListy.cz se na oblast veřejných (IT) zakázek po mnoho let příliš nesoustředily. Zajímaly nás zejména politické osobnosti. Jenomže v tomto ohledu je nutné vědět, že jeden aspekt bez druhého nefunguje. Pakliže zná podnikatel ty správné po...

Mé kontakty? To je na Zlaté stránky, říká klíčový hráč v kauze Pijavice

21.June » Seznam Zprávy
Podnikatel a lobbista Jaroslav Kříž je hybnou figurou miliardové kauzy Pijavice na Ministerstvu kultury. V rozhovoru pro Seznam Zprávy vysvětluje své kontakty na vysokých místech v politice a byznysu.

„Typickej prohazovač.“ Kdo je muž, který lobboval za čínský Huawei?

20.June » Seznam Zprávy
Kdo je podnikatel a lobbista Jaroslav Kříž, který sehrál roli zprostředkovatele mezi manažery čínského IT obra a úředníky Ministerstva kultury.

Měli neomezenou moc, říká ministr o úřednících. Poslal na ně policii

19.June » Seznam Zprávy
Klíčové úředníky Josefa Prakse a Radomila Mazače, kteří se podle zjištění Seznam Zpráv podíleli s manažery Huawei na manipulování stamilionových zakázek, „vytáhl“ exministr Antonín Staněk.

Odhalili jsme „pijavice“ v Zaorálkově úřadu. Chystaly miliardovou zakázku na míru

17.June » Seznam Zprávy
Přinášíme další investigativní reportáž o tom, jak byly zmanipulovány miliardové veřejné zakázky na Ministerstvu kultury.

Manažeři Huawei ovlivňovali zakázky za miliardu. Sledovali jsme je devět měsíců

16.June » Seznam Zprávy
Investigativní reportér Janek Kroupa devět měsíců monitoroval práci manažerů čínské firmy Huawei při manipulaci velkých státních zakázek. Projekt se dostal na stůl ministra kultury Lubomíra Zaorálka.

Zakázka za miliardu na kultuře byla zmanipulovaná. Sledovali jsme jak

16.June » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy přinášejí sérii reportáží o tom, jak se na Ministerstvu kultury manipulovaly veřejné zakázky. Devět měsíců trvající pátrání odhaluje práci lobbistů, zmanipulované úředníky a také velkou firmu stojící v pozadí.
Boris Štefl - Český právník

Tato informační stránka o Jaroslav Kříž zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Kříž" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes