Jiří Teper

Vztahuje se k

Městské divadlo ve Slaném zahraje pohádku Co se stalo o Vánocích

10.prosince » Regiony 24.cz
Vánoční představení Slánské scény je úpravou divadelní hry Jiřího Tepera Pohádka o narození Jezulátka. Příběh chudých pocestných (Josefovi a Marii), kteří zavítají do Hrusic a narodí se jim tam děťátko, kopíruje biblický příběh Josefa a Marie.

Šansony na tvrzi

14.listopadu » Informuji.cz
Pravidelná šansonová setkání každou třetí středu v měsíci,... | Praha 4 - (2018-12-19 18:00:00 - 2018-12-19 00:00:00)

Básník Jiří Teper vydal novou knížku pro děti

24.června » Nymburský deník
Nymburk - Jiří Teper vydal v nakladatelství Albatros novou sbírku veršů pro děti (a, jak sám podotýká, trochu i pro dospělé) s názvem Co mně napsal hadilov písař. Knížku ilustroval a graficky upravil Pavel Hrach a už by měla být k dostání i v nymb...

Květnové Šansony na tvrzi

21.května » Praha 11
Srdečně Vás zveme 23. 5. od 18.00 hodin na další pravidelná šansonová setkání s Janou Rychterovou a Filipem Sychrou, za klavírního doprovodu Radima Linharta.

Zemřel nymburský pábitel a divadelník Miroslav Ropek

30.prosince » Nymburský deník
Nymburk – Divadelník, osvětlovač, malíř, vytrvalý chodec po Nymburce, nespoutaný vypravěč. To vše se dá říci o Bohumíru Miroslavu Ropkovi, který 28. prosince zemřel ve věku 75 let. Na Hálkově divadle zavlál černý prapor a v duši jeho přátel a příb...

Šansony na Chodovské tvrzi

14.prosince » Praha 11
V rámci pravidelného šansonového setkání na Chodovské tvrzi vystoupí 20. 12. od 18.00 hodin Marta Balejová a Filip Sychra.

Zámek v Křinci ožije divadlem, hudbou a literaturou

13.září » Novinky.cz
V pátek a sobotu 29. a 30. září, se na zámku v Křinci sejdou příznivci živého umění, aby, jak říká organizátorka Retro festivalu Na Rohu Vendula Burger, společným úsilím oživili historickou paměť zcela mimořádného místa.

Jiří Teper: Poezie prospívá tělu i duši

27.května » Hospital IN
Po zatím poslední klasické sbírce lyrické poezie Španělská škola z předloňského roku teď básník Jiří Teper přichází s knížkou, která má být určena především těm čtenářům, velkým i menším, kteří už se někdy setkali se starými českými pověstmi z per...

Manželka kreslíře Neprakty o spolupráci s Jiřím Teperem. Stojí za ní Hrabal...

14.prosince » Nymburský deník
Nymburk - Manželka Jiřího Wintera - Neprakty přijela do Nymburka na křest knížky a využila návštěvy k procházce městem. Jiří Teper ji vedl hlavně po Hrabalových stopách.

Mladíci na Nymbursku o muže zlomili hůl a pak mu dupali po hlavě

14.prosince » Novinky.cz
Brutální napadení 29letého muže vyšetřují nymburští policisté. Minulý týden obvinili dva mladíky, kteří o poškozeného zlomili francouzskou hůl a dupali mu na hlavu. Muž skončil s těžkým zraněním v nemocnici. Ve středu o tom informovala mluvčí poli...

Na světě je nová knížka Jiřího Tepera Staré říkanky české s obrázky Neprakty

13.prosince » Nymburský deník
Nymburk - Na křest nové knížky Jiřího Tepera Staré říkanky české s ilustracemi Neprakty přijela manželka kreslíře

V Nymburce pokřtili knižní novinku básníka a spisovatele Jiřího Tepera

13.prosince » Novinky.cz
V pondělí 12. prosince se v Městské knihovně v Nymburce uskutečnil křest knižní novinky nymburského básníka a spisovatele Jiřího Tepera. Vydalo ji nakladatelství Vega-L Nymburk Ivana Ulrycha.

Tato informační stránka o Jiří Teper zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Teper" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes