15
new stories - click to show

Denisa Křížová

Related to

Čajanová začala ve Švédsku skvěle! Skórovala čtveřice českých hokejistek

22.January » Hokej.cz
Premiérové zápasy ve švédské nejvyšší soutěži má za sebou Šára Čajanová a zvládla je fantasticky! Dařilo se i dalším českým hokejistkám v evropských soutěžích, více už v následujícím souhrnu.

Křížová vykouzlila parádní akci, zářila i Mrázová. Peslarová má další nulu

2.January » Hokej.cz
Poslední zápasy v roce 2020 za sebou mají i české hokejistky ve Švédsku a dařilo se jim parádně. Brankářka Klára Peslarová vychytala už čtvrté čisté konto v sezoně. Vidět byly i další krajanky v čele s Denisou Křížovou a Kateřinou Mrázovou.

Páteční déjà vu? Češky opět přehrály Maďarsko 5:0, nulu má i Švejdová

19.December » Hokej.cz
České hokejistky uzavřely týdenní kemp v Litoměřicích druhým přípravným utkáním s Maďarkami. V pátek výběr kouče Tomáše Paciny přehrál maďarské soupeřky rozdílem pěti branek a výsledkem 5:0 skončila i nedělní odveta. Skvělou premiéru v ženské seni...

Skvělá Mrázová dál dominuje, dařilo se i Češkám v Rusku

8.December » Hokej.cz
České hokejistky v zahraničí dál září. Švédskou elitní soutěž si podmaňuje Kateřina Mrázová, která ve dvou víkendových zápasech nasbírala v součtu osm kanadských bodů. Finská soutěž stojí, naopak české hráčky se ukázaly v Rusku. Jak si vedly?

Famózní Mrázová dál dominuje, dařilo se i Češkám v Rusku

8.December » Hokej.cz
České hokejistky v zahraničí dál září. Švédskou elitní soutěž si podmaňuje Kateřina Mrázová, která ve dvou víkendových zápasech nasbírala v součtu osm kanadských bodů. Finská soutěž stojí, naopak české hráčky se ukázaly v Rusku. Jak si vedly?

Famózní Pejzlová se blýskla šesti body, zářila i Mrázová a další Češky

25.November » Hokej.cz
České hokejistky v Evropě válí. Michaela Pejzlová řádila ve Finsku, švédskou nejvyšší soutěž si nadále podmaňuje útočnice Kateřina Mrázová.

Mills zářila v Rusku, na severu Evropy se zaskvěly i další Češky

18.November » Hokej.cz
Ženské zahraniční soutěže sviští dál. Našim krajankám se dařilo v Rusku a tradičně excelovaly i na severu Evropy. Jaké byly poslední zápasy z pohledu českých hokejistek?

České pušky opět pálily ostrými, famózní Peslarová má druhou nulu

28.October » Hokej.cz
České hokejistky ve službách švédského Brynäs opět řádily a výrazně se podílely na dvou víkendových výhrách. MODO opět skvělými výkony držela brankářka Klára Peslarová, která vychytala druhé čisté konto v sezoně.

Skvělá premiéra Švejdové, Mills poprvé skórovala. Zářily i Křížová s Mrázovou

21.October » Hokej.cz
Jak si vedly české hokejistky v zahraničí? Viktorie Švejdová má za sebou povedený debut ve švédské nejvyšší soutěži dospělých, kde se dařilo i dalším krajankám. Více v následujícím souhrnu.

Mrázová je v čele bodování, Peslarová má první nulu! Horálková v karanténě

8.October » Hokej.cz
Jak se daří českým hokejistkám v zahraničí? Ve Švédsku opět excelovaly Kateřina Mrázová s Denisou Křížovou, velmi dobré výkony ale podaly i další Češky – více už v následujícím souhrnu.

České šelmy zářily! Famózní Mrázová nasbírala čtyři body v jednom utkání

30.September » Hokej.cz
České hokejistky v Evropě prožily parádní víkend. Ve Švédsku excelovaly hlavně Kateřina Mrázová s Denisou Křížovou, dařilo se ovšem i dalším hráčkám – více už v následujícím shrnutí.

Skvělá Mrázová ve Švédsku řádila, dařilo se i dalším Češkám. Jak si vedly?

15.September » Hokej.cz
Rozjely se i ženské soutěže v zahraničí a české hokejistky zářily. Úvodní duel sezony vyšel parádně Kateřině Mrázové, která se blýskla čtyřmi kanadskými body, vidět byly ale i další hráčky.

Tato informační stránka o Denisa Křížová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Křížová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes