15
new stories - click to show

Anna Kalová

Related to

Klíčová bitva je tady! Těším se na skvělou atmosféru, přiznává Kalová

29.December » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našich zpravodajů) Na světovém šampionátu juniorek jsou před finišem skupiny B karty rozdány jasně. Pokud vyhrají večerní bitvu s českou reprezentací domácí Slovenky, postoupí do čtvrtfinále ony a Češky bude čekat boj o záchranu. Čes…

Výborně! Juniorky srazily Švédsko a přiblížily se čtvrtfinále

27.December » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Vynikající zápas odehrály české juniorky proti favoritovi skupiny B ze Švédska. Svojí bojovností a nasazením se vyrovnaly individuálně lepším soupeřkám. I když Švédky dokázaly srovnat, tři body si reprezentace vzít…

Juniorky daly Norkám osmičku, na finském turnaji končí třetí

5.October » Hokej.cz
České hokejistky do 18 let obsadily na turnaji Kuortane Cup ve Finsku třetí místo. Po dvou porážkách potvrdily roli jasných favoritek proti Norsku, střeleckou převahu 56:6 přetavily ve vysoké vítězství 8:0.

Hokejová nádhera! Juniorky smetly Rusko, v Jihlavě berou stříbro

25.August » Hokej.cz
Kdo v neděli přijel do Jihlavy, nelitoval. České hokejistky do 18 let sehrály jeden z nejlepších zápasů za poslední roky, Rusko porazily 4:0 a na silně obsazeném turnaji série Euro Hockey Tour končí druhé!

Placka je placka. Hodíme to za hlavu a urveme bronz, burcuje Kalová

29.April » Hokej.cz
Před domácími fanoušky mrzela tahle porážka dvojnásob. Ženská šestnáctka bojovala v semifinále s Finskem až do posledních sekund, jenže bohužel marně. Dnes od 16:30 si to tak rozdá s Rakouskem o evropský bronz.

Druhý úkol splněn. Češky daly Francii osmičku a vyhlíží klíčové bitvy

23.April » Hokej.cz
Po Maďarkách smetly české hokejistky do 16 let na Evropském poháru v Příbrami i Francii, tentokrát ještě o gól vyšším rozdílem. Na výhře 8:1 se hattrickem podílela Hana Haasová. To těžší ale domácí tým teprve čeká.

Mladé Češky v Příbrami startují! Nikoho nesmíme podcenit, varuje Kalová

22.April » Hokej.cz
Zápasem proti Maďarsku zahájí dnes odpoledne české hokejistky do 16 let Evropský pohár v Příbrami, kde budou obhajovat stříbro z posledních dvou let. U toho loňského byla i Anna Kalová, útočnice ženského týmu Litvínova a dorostu Klášterce nad Ohří.

Útrapy i krásný finiš. Mladé Češky si podmanily Německo, pomohl Fantomas

11.February » Hokej.cz
Tři výhry a skóre 16:3. České hokejistky do 16 let ovládly poslední přípravný turnaj před domácím Evropským pohárem – v Selbu si o víkendu poradily se Švýcarskem, Rakouskem a na závěr po nejlepším výkonu i s domácím Německem. Letos tak přidaly druhé…

Tato informační stránka o Anna Kalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Kalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes