15
new stories - click to show

Denisa Habartová

Related to

OBRAZEM: Příbram vs. Kladno aneb duel ženských lídrů před pauzou

21.October » Hokej.cz
Čekání na další zápasy je nekonečné, jinak to nemají ani hokejistky v českých soutěžích. Doslova v posledních hodinách před uzavřením stadionů se odehrála bitva prvních dvou týmů ženské extraligy – Příbrami a Kladna – kterou si můžete připomenout ve…

Nadějné vedení, pak smutek. Juniorky berou se Švýcarskem jen bod

26.December » Hokej.cz
(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) České reprezentantky prožily na ženském šampionátu do 18 let úvodní zápas dvou tváří. Od závěru první třetiny držely proti Švýcarsku nadějné vedení, když se trefila Hana Haasová. Ve 44. minutě však inkasovaly vyrov…

Juniorky daly Norkám osmičku, na finském turnaji končí třetí

5.October » Hokej.cz
České hokejistky do 18 let obsadily na turnaji Kuortane Cup ve Finsku třetí místo. Po dvou porážkách potvrdily roli jasných favoritek proti Norsku, střeleckou převahu 56:6 přetavily ve vysoké vítězství 8:0.

Úžasný boj se smolnou tečkou. Češky podlehly Ruskám v prodloužení

26.April » Hokej.cz
Sehrály zatím největší zápas letošní sezony, ale na konci bohužel musely sklopit hlavy. České hokejistky do 16 let přes perfektní výkon podlehly Rusku 2:3 v prodloužení a do semifinále Evropského poháru nejspíš půjdou z druhého místa.

Tato informační stránka o Denisa Habartová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Denisa Habartová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes